Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell kutyát lánchoz...

Hogy kell kutyát lánchoz szoktatni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hogy ezt nem lenne szabad. És rossz dolog. Viszont nem maradt más megoldás. (Most nem írom le mire, és hogy miért is kell ezt tenni)

A lényeg hogy CSAK RÖVID IDEIG, és min 2 méteres lánccal, csak éjszakára.


2020. aug. 23. 13:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#5 egyáltalán nem pontoztalak le, idáig még nem reagáltam a kommentekre!
2020. aug. 23. 14:43
 12/26 A kérdező kommentje:
#9 A kutya minden nap megszökik, csavarog. Azt, hogy más megoldás nincs, azt úgy értettem, hogy a kerítés kéne megcsinálni. Viszon az jelenleg nem kivitelezhető, mive elég nagy az udvar, és szinte minden oldalához új kerítés kellene csinálni, ami elég nagy legyen hogy ne tudja átugorni. És ez jelen esetben pénzügyileg nem kivitelezhető.
2020. aug. 23. 14:52
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

A szökést általában azért csinálják mert nem kapják meg a megfelelő mozgást, fárasztást.

Mennyit fárasztod, mozgatod naponta?

2020. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

#9 vagyok

A kerítéssel a gond az, hogy alacsony, vagy az, hogy lyukas, és ki tud menni a kutya?

Milyen nemű a kutyád? Ivaros, vagy ivartalanított?

Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, csak szeretném minél jobban látni a dolgokat, hogy tudjak segíteni.

2020. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sokat, erre is oda fogok figyelni. Ha elviszem sétálni, és még mindig eljár, attól még vihetem messzebre? Attól tartok ha elviszem messzebbre sétálni, akkor éjjel kimegy esetleg arra, és nem tud visszajönni. Lehetséges ez. (Nem szokott messze elmenni)
2020. aug. 23. 14:59
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nagyon messziről is vissza talál.

De napi 1-2 óra séta, játék és tanítás kéne neki és ivartalanítani.

Esetleg estére az előszobába vagy valahova bemehetne a kutya.

Ha sose volt még láncon nagyon nehezen fogja viselni.

2020. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viheted messzebb is. Ha véletlenül mégis sikerül megszöknie, szerintem visszatalál, hisz jelölget, megjegyzi a szagokat.

Egyébként milyen fajta kutyád van? Csak azért, hogy milyen a mozgásigénye, mennyit ajánlott vele foglalkozni, sétálni.

2020. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Az a gond a kerítéssel hogy alacsony. A kutya kan, és ivaros.
2020. aug. 23. 15:14
 19/26 A kérdező kommentje:
#17, pontosan mi sem tudjuk. Akitől vettük azt mondta hogy tacskó keverék. Sajnos nemtudom hasonlítani semelyik fajtához. Egyébkén kis termetü, hosszuszőrű kutya
2020. aug. 23. 15:16
 20/26 anonim ***** válasza:
68%
Akkor estére engedd be az előszobába vagy nappaliba
2020. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!