Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bírok a kutyámmal. Nem...

Nem bírok a kutyámmal. Nem tudom vinni sétáltatni, mert nem bírok vele. Mikor hosszú sétára megyünk, visszafele nincs gond, de mikor elindulunk akkor úgy húz, és fut előre hogy alig tudom fogni. Hogy kéne megtanitani?

Figyelt kérdés
Szibériai Husky, másfél éves lassan. Tudom nem most kéne tanítani rá, de míg kisebb volt még eltudtam vinni

2020. szept. 1. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A huskyval mindennap futni/bicajozni/hordeszkazni/rollerezni kell!! Ha nincs kifuttatva ,minden kutya huz kb. A laza porazas seta is csak rendszeresen kifuttatott kutyanal megy.


Kivalasztottad az extrem sportfuggo kutyafajtat....

2020. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Fussatok minél többét! Ha oldalra megy, szólj rá, hogy "Nem" vagy valami rövid parancsszóval, amiről már tudja, hogy nem szabad.


Ha inkább sétálni akarsz, vezesd mindig a járdán a fal mellett és ha eléd akar menni, lépj elé vagy szólj rá! Ha így se megy melletted, mondd neki, hogy üljön és tanitsd meg, hogy csak akkor sétáltok, ha mindig melletted megy!


Az a legjobb, ha már az indulásnál tudja, hogy ne szaladjon eléd. De ha tele van energiával és nem szaladt akkor tényleg nehéz vele.

2021. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!