Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyus egyedül hagyása...

Kiskutyus egyedül hagyása ugatás nélkül ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy négy hónapos angol cocker spániel gazdája vagyok.

Már régóta, (ha lehet ezt mondani már) küzdünk azzal, hogy ha elmegyek valahova ne ugasson.

Eleve nagyon éles hangja van ami egy percig még talán elviselhető lenne. De ő végezetekig tud ugatni.


Tudni kell, hogy hozzám van szokva legjobban. Nyár elején kaptam és neki természetes volt, hogy szinte egész nap vele voltam mindennap. Tudom hogy én rontottam el, és kiskorától kezdve hozzá kellett volna szoktatnom. De sajnos így alakult.

A szomszéd így sem nagyon szereti a kutyákat, nem szeretném őt hergelni. Még csak az hiányozna hogy kihívja a rendőröket.


Az nem érdekelne, hogy ide oda pisilne vagy kakilna. Csak ne ugasson. Tippeket szeretnék amivel fokozatosan vagy akár egyből tudnám hosszabb időre otthon hagyni. Köszönöm’ :)


2020. szept. 1. 18:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lenne problémámra ha valaki leírja ugyanazokat amiket próbáltunk. Lehet hogy ő azt másképpen csinálta valamilyest szinten....és az lehet hogy beválna nálunk is...
2020. szept. 2. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!