Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kis termetű kutya elvan...

Egy kis termetű kutya elvan otthon egyedül?

Figyelt kérdés

Egyedül élek és szeretnék egy kiskutyát de nem akarom megszivatni szóval ha kiderül, hogy így nem lenne jó kutyát tartani akkor inkább nem veszek.

Tehát 12 órát szoktam dolgozni egy nap, és hetente átlagosan 3 szabadnapom van, néha 4. Ami azt jelenti, hogy a szabadnapokon nyilván tudom sétálni vinni stb de amikor dolgozom akkor max reggel meg este tudok neki enni adni és egész nap tök egyedül lenne. Ez milyen lenne egy kisebb termetű kutyának?


2020. jún. 29. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 12 órázol, azokra a napokra tudsz valakitől segítséget kérni a kutyához? Vagy esetleg el tudod vinni kutyanapközibe? Mennyi idő az utazás a 12 órázáson felül?
2020. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom rábízni senkire, ezt így kéne figyelembe venni, hogy amíg dolgozom addig otthon lenne egyedül. Kb fél óra az út munkába.
2020. jún. 29. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:

És ugyanennyi vissza. Vagyis 13 órát lenne egyedül azokon a napokon. Örökbefogadási szerződésekben max 12 óra egyedüllétet kötnek ki. Alkalmanként mindenkinél előfordul olyan, hogy több, de rendszeresen nem szerencsés.

Milyen lakásban élsz? Van udvar?

2020. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs udvar de mindegy akkor nem lesz kutyám nem tragédia.
2020. jún. 29. 10:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így inkább ne. Alig tudnál vele lenni. És egész nap lehet, hogy a pisit, kakit se tudja tartani. Láttam már ilyet. Ott kutyapelenkára szoktatták. De szegény egész nap egyedül volt.
2020. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Ezt hívják önzőségnek. Veszel egy kutyát, akit bezárva tartasz fél napokig, hogy amikor egyedül lennél otthon, legyen valaki aki örül neked. Erre egy plüssmaci is alkalmas, és legalább nem tennél tönkre egy életet a saját önzéseddel.
2020. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

12 óra az sok. Tarts macskát, azok végalusszák a fél napot és a pisit sem kell tartaniuk.


Utolsó! Kérdezett. Írta, hogy akkor nem lesz kutyája. Ez nem önzőség.

2020. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ha nincs rá időd nem vállalj be kutyát
2020. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7: A macskának sem jó egész nap egyedül. Ők is szeretnek játszani és szeretik, ha foglalkoznak velük.


Szerintem van egy csomó állat, amit tarthatnál. Pl. hörcsög, hal. Ők elvannak nélküled is.

2020. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

#7

Én meg az alap kérdésről mondtam el a véleményemet.

2020. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!