Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám úgy viselkedik,...

A kutyám úgy viselkedik, mintha be lenne állva vagy részeg lenne, mit ehetett meg?

Figyelt kérdés
Tegnap semmi baja nem volt. Ma reggelre meg elkezdett pörögni, megevett mindent, pedig nagyon válogatós. A lábai összeakadnak, elborul utána pedig ugrál és állandóan őrülten nyomkodja a sípolós játékát. Jó kedvűnek tűnik, meg vidámnak, szóval nem gondolom, hogy valami komoly baj lehet a háttérben. Nem valószínű, hogy megmérgezték, akkor nem így viselkedne.

2020. szept. 5. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hirtelen viselkedés változás komoly problémát is jelezhet. Például a túlzott boldogság, akár agyvérzés tünete is lehet.

Vidd be ügyeletre biztos, ami biztos.

2020. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár ne legyen igazam, de szerintem többféle idegrendszeri baj lehet az ok, mindenképpen mielőbb lássa orvos!

[link]

Epilepszia?

2020. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy epilepszia állna a háttérben, soha nem volt semmiféle ilyen fajta baja. Egyébként egy ötéves cane corso kutyusról van szó. Rosszul fogalmaztam, mert alapvetően nagyon jókedélyű, örök kölyök kutyus. Szóval nem mondanám, hogy "túlzottan boldog" lett a viselkedése, hanem inkább bohókás. Az elmúlt egy-másfél órában javulást vettem észre nála. Nem lehetséges az, hogy megevett valami olyan hatóanyagú dolgot, amit nem kellett volna? Pár éve nem tudtuk sehogysem megakadályozni, hogy belenyaljon a marihuánás hányásba és akkor viselkedett így.
2020. szept. 5. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet most is hasonló az ok? Nem volt hosszabb ideig kitéve a drog füstjének? Nem kajolt meg egy csikket, csak mert megjegyezte, hogy múltkor attól szállt el és tetszett neki?

Vidd el orvoshoz, mert ha bármi hasonló tünete van, --és ami lényeg-- eddig ezt nem tapasztaltad tőle, sok más kiváltó ok lehet. Amit nem úsztok meg annyival, hogy kiürül a szervezetéből a hatóanyag és minden oké.

2020. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

1-es vagyok

Most nekem van egy kérdésem. Honnan tudtad, hogy az a hányás marihuánás? Talán a tiéd volt?🤔

2020. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudtommal azóta, nem történt itthon semmi ilyesmi, nem érte se füst, se drog. Várunk vele hétfőig, mert ilyenkor sajnos az állatorvos nem foglalkozik velünk (telefont se veszi fel), de már nem olyan kótyagos a feje, szóval remélem helyrejön.

1-esnek: Nem az enyém, bátyámék kipróbálták és hányás lett az eredménye. :D

2020. szept. 5. 12:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!