Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nemlessz baja a kutyusomnak?

Ugye nemlessz baja a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Drága anyósom imádja etetni a kutyánkat ha elmegyünk hozzá és tegnap ott hagytuk mert elmentünk vásárolni, erre mit csinált?? Hurkát adott neki majdnem agybajt kaptam, azóta meg tiszta ideg vagyok hogy fog a pocakja reagálni! Persze anyósom válasza nemkell őt a széltől is óvni, de hát nekünk ő a 3éves babánk ❤️
2020. szept. 5. 10:59
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a sok "jó" tanácsot! Akkor egy elmebeteg vagyok és maradjunk ennyibe! Mellesleg teljesen más volt a kérdésem! Szép napot!
2020. szept. 5. 15:01
 22/35 anonim ***** válasza:
37%
🤦‍♀️
2020. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha szerintetek az a normális, hogy valaki babájának szólítja, és annak kezeli a kutyáját, akkor az emberiség tenlyeg megérett a pusztulásra.


És nem, nincs gyerekem, nem tudom, lehet e, mert nem próbálkoztam. De a kutya az akkor is kutya, a gyerek meg akkor is gyerek, ha van ha nincs!

2020. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Hadjuk már ezt könyörgöm!! Nincs más problémátok komolyan?ezért megérett a világ a pusztulásra?? Akkor nagyon sok beteg ember van! Inkább megyek van más problémám is....
2020. szept. 6. 07:19
 25/35 anonim ***** válasza:
33%

Nem hadjuk, hanem hagyjuk. Innen indulunk. Valamint, amennyiben kiteszed közszemlére a sztoridat, akkor vállald, hogy fognak rá olyan vélemények jönni, amik nem tetszenek.


És igen, sajna sok ilyen hp van mostanság. Tütübe öltöztetett, táskában hurcolt, idegbeteg, kutyaként viselkedni nem tudó szerencsétlen kis kutyával. Ez mind az ilyen idióták hibája, akik babának hiszik a kutyájukat!

2020. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Te biztos tökéletes vagy, gratulálok 🙏 akkor Te mint egy tökéletes ember azok táborát gyarapítod akik irtják az állatokat, ehhez szeretnék gratulálni! És miként írok vagy ha hibázom elnézést kérek tőled Te tökéletes emberi lény 🙏 Isten áldjon meg és maradj mindig ilyen tökéletes 😊😊
2020. szept. 6. 11:54
 27/35 A kérdező kommentje:
Jaj és még valami és ezzel lezárom!! Mi jogon idiótázol le bárkit is?? Azért néha légyszíves nézz tükörbe és utánna mondj bárkiről ilyet míg nem ismered!! Biztos az életed tök uncsi, egy jó tanács kezdj magaddal valamit!!
2020. szept. 6. 11:58
 28/35 anonim ***** válasza:
64%
Nemár. Hogy lehettek ilyenek? Biztos vagyok benne, hogy annak a kutyának jobb élete van, mint az itt írkálók háromnegyedének. Ha ennyire szeretik, biztos mindene megvan, és felelősséggel tartják. Attól, hogy úgy szereti, mint egy családtagot, még kutya, és ezt biztos ő is tudja. Egy szóval nem írta, hogy tütükébe öltözteti, pelenkázza vagy ilyesmi. Nagyon is jó, hogy nem csak kerti bioriasztónak tartja.
2020. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen! Eddig azért nem írtam, mert feleslegesnek tartottam! Igen tudjuk, hogy kutya, de egyben családtag is! Rendszeresen járunk kutyasuliba és tütüt se adunk rá! Természetesen télen azért pulcsi ha kimegyünk van rajta! Mindennel tisztában vagyunk, de nemvagyunk elmebetegek és nem vele alszunk, tökéletes kis kuckója van! Azért mert imádjuk és mindent megadunk neki bűnt nem követünk el, szerintem 😊
2020. szept. 6. 14:48
 30/35 anonim ***** válasza:
45%

Aki azt írja, hogy buta kérdés nem sokat ért a kutyához. Bizony lehet baja egy ilyen tömény fűszeres, zsíros kajától.

Pont ezzel a felfogással zabáltatta tele egy rokon a kutyámat fasírt tál egy családi összejövetel alkalmával. Estére a kutya olyan rosszul lett, hogy azt hittük nem éli meg a reggelt. Nem bírt lábra állni, hányt, stb. Hasnyálmirigy gyulladása lett a jó kis fűszeres kajától. 4 napig kapta az infúziót reggel és este, nagyon kétséges volt,hogy túléli-e. Összességében 1,5 hétig járt9az orvoshoz, majdnem 200 ezret otthagytunk, csak mert egy kis fasírt nem fog megártani.

Azóta nem egy kutyáról tudok, akinek így lett hasnyálmirigy gyulladása.

2020. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!