Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lakotarsam kutyaja nagyon...

A lakotarsam kutyaja nagyon neveletlen. Hogy viselkedjek a kutyaval?

Figyelt kérdés

Igen, mar tettem fel kerdest, de most mar nem "megnevelni" akarom, csak normalisan elni mellette. Rajottem, hogy ugysem tudom megnevelni, ha a lakotarsam nem csinal semmit, csak tutujgatja.


Ha megerkezek haza, nekem rohan es ugat, morog. Ha kijovok a furdoszobabol, szinten.

Hogy reagaljak erre?


Mar elegem van, most is halalra ijesztett a sotetben. Akkor hagyta abba, mikor a gazdaja raszolt.



2020. szept. 13. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Ignoráld.

Aztán vagy te, vagy a lakótársad költözzön el.

Vagy. Nevelje meg a kutyát.

2020. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

Ez valami albérlet, amiben laktok vagy mi? Azért az vicces, hogy itt mindenki szerint normális az, hogy a lakótárs kutyája zavarja a másikat. Legalább annyira illene megnevelni, hogy oda se menjen hozzá, nem hogy morogja meg támadja, Jézusom. Én biztos nem élnék együtt ilyen emberrel.


1. Ha mindketten albérlők vagytok, hívd fel a főbérlőt. Gondolom, te is ugyannyit fizetsz, neked is jogod van a nyugalomhoz.


2. Ha az övé lakás, kérd meg, hogy nevelje meg kutyát, ha meg ennyire se képes, mert ilyen fafej, akkor költözz el.


3. Ha a tied a lakás, rúgd k kutyától, hogy a lába se érje a földet.

2020. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Beszélj a lakótársaddal.Ha az ő kutyája rá talán hallgat.
2020. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!