Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapun lévő kutyás figyelmeztet...

Kapun lévő kutyás figyelmeztető táblára felirat?

Figyelt kérdés
Nemrég fogadtam örökbe egy közép ázsiai juhászt es szeretnék a kapura egy figyelmeztető feliratot, viszont nem akarok a tipik “harapós kutya” táblával menni. Nekem az túl rideg, főleg, hogy egy nagyon bújós, félős kutyáról van szó. Lehet valahol esetleg egyedit készíttetni?

2020. szept. 16. 14:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Itt csinálnak a saját kutyád képével és ha jól tudom azt is megmondhatod mi legyen a felirat.

[link]

2020. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

És ez kit érdekel? Mi is kiraktuk a klasszikus "vigyázz! a kutya harap" táblát, csak úgy poénból, de senkit nem érdekelt. Konkrétan gyerekes anyát kaptam egyszer rajta az ablak mögül, hogy a kerítésen átnyúlva simogatta a kutyát. :)


Ha meg jön a betörő és történik valami, akkor legalább rámutathatok a táblára, hogy "biztos úr, nézzen csak oda!".

2020. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%
12. Ennek azaz értelme hogyha benyúl valaki a kerítésen és megharapja a kutyád, nem te és a kutya lesz a hibás, hanem az aki benyúlt. Ha nincs ilyen tábla kinnt és a kutyád megharap valakit kerítésen keresztül téged és a kutyádat büntetik meg.
2020. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
#13: Köszönöm, de én is erre utaltam. Egyébként a kérdezőtől kérdeztem, hogy kit érdekel (hogy rideg a szöveg).
2020. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

14. Hát gondolom a kérdezőt érdekli, ő nem akar rideg szöveget...

Joga van eldönteni milyen szöveget rak ki a kerítésére.

2020. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Most vagy trollkodsz vagy nem tudod értelmezni amit leírtam. Azért kérdeztem, hogy "kit érdekel", mert ezzel utaltam rá, hogy nem a szöveg a lényeg. A második bekezdésben pedig a rendőrös példával mutattam meg, hogy betörés esetén lehet hivatkozni a táblára, ha a kutya megharapná a betörőt.
2020. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Hiszel a halal utani eletben? A keritesen belul megtudhatod.


Jogilag a harapos kutya felirat allja meg a helyet szerintem.


Ne vegyel ra merget,h nem tamadja meg az idegent ,aki betolakszik a teruletere.

2020. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
"vigyazz, a kutya nem kicsi!"
2020. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%
Most meg lehet, hogy felos (a fajtara pont az ellenkezoje az igaz) … ha jol rehabilitalod es feloldódik, nem lesz felos.
2020. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

16. Nem trollkodom egyszerűen az előző kommentedben ezt írtad: "Egyébként a kérdezőtől kérdeztem, hogy kit érdekel (hogy rideg a szöveg)."


Erre válaszoltam, hogy a kérdezőt érdekli stb...

Szerintem te nem értetted amit én írtam.

2020. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!