Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapun lévő kutyás figyelmeztet...

Kapun lévő kutyás figyelmeztető táblára felirat?

Figyelt kérdés
Nemrég fogadtam örökbe egy közép ázsiai juhászt es szeretnék a kapura egy figyelmeztető feliratot, viszont nem akarok a tipik “harapós kutya” táblával menni. Nekem az túl rideg, főleg, hogy egy nagyon bújós, félős kutyáról van szó. Lehet valahol esetleg egyedit készíttetni?

2020. szept. 16. 14:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
26%

Ne aggodj, ha a kutya rendbe jon lelkileg … nem igen fognak a kerites kozelebe menni.


Azt próbáld megakadalyozni (nem tudom milyen keritesed van), hogy a kutya ne tudjon kiharapni.


Ha benyulnak a keritesen az birtokhaboritas, akkor a kutya igen is tepje le a karjat de nem szabad, hogy a kutya kitudjon harapni az utcára.

2020. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
88%
Csinalj a keritesen belul egy kisebb kordont, hogy a kutya ne erje el az utcai keritest.
2020. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerelj fel kiharapásgátlót
2020. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát meg a linket is!


Egyébként nem tud kiharapni a kerítésen mert zárt a kerítés és a kapu is, nincs hozzá elég hely, hogy kitudja dugni a fejét. :)

2020. szept. 17. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!