Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kislányom szeretne egy border...

Kislányom szeretne egy border colliet! Valami kék színt emleget! Hol találok neki olyat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 22:14
1 2 3 4
 1/34 Sexylady ***** válasza:
0%
a szeme kék
2010. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőnél, lehetőleg jó kennelből körülbelül 70-100Ezer Ft-tól! :)
2010. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%
Jah és kék szem vagy mint Blue Merle a színkombináció! Amúgy gyereknek nem veszünk kutyát.. Egy Border rengeteg időt, türelmet és energiát igényel, ha a lányos iskolás nem lesz erre ideje..
2010. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Kék színt, mint a bundáját mondta! Melyik tenyésztőnél lehet ilyen kutyát venni?

Amúgy egy iskolásnak miért nem való? Nem értem...

2010. aug. 6. 22:21
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Sőt ilyen is van, nem csak kék szem vagy blue merle szőr!

[link] A,úgy pedig tenyésztőnél találsz. Beírod a kersőbe, csomót kihoz te pedig kiválasztod a megfelelőt. És mondd meg a lányodnak hogy a szín nem fontos. Vagy pedig esetleg éveket kell várnia. Az a fontos hogy a kutya jelleme megfeleljen nektek.

2010. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
13%

kérdező, felnőtt emberként...szerinted van kék szőrű kutya?

max ha megcsinálod photoshopban egy border képét, odaadod neki hogy ragassza ki a falra, és már van is egy kék színű kutyája...

2010. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, akkor biztos azok is hülyék akik egy bizonyos színt blue merlének hívnak, ezt nem mi találtuk ki... :)
2010. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
ő mondta, hogy a szőrének a színét hívják így... Azért nem kell rögtön ilyeneket mondani. És az előző válaszoló még képet is rakott be, miszerint valóban létezik.
2010. aug. 6. 22:28
 9/34 Vilcsianyuja ***** válasza:
74%
igen, a kék egy színváltozat. én barnásfeketének mondanám. szóval ha találsz egy tenyésztőt, és azt mondod neki, hogy olyan kutyust szeretnél, aminek a bundájában van kék, akkor nem fog hülyének nézni.
2010. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
akkor biztos én vagyok színvak, de azon a képen én nem egy kék színű kutyát látok.
2010. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!