Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kislányom szeretne egy border...

Kislányom szeretne egy border colliet! Valami kék színt emleget! Hol találok neki olyat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 22:14
1 2 3 4
 21/34 Akiteki ***** válasza:
100%

Kedves "színvakok": sok kutya színére mondják, hogy kék, nem azt jelenti, hogy olyan, mint a hupikék törpikék.

Pl. német dog is van kék, angol agárfajtákban is van kék. Ez egy elnevezés.


[link]

Itt sok tenyésztőt találsz.

Egyáltalán nem baj, ha szín szerint keresel, ha az a vágya, akkor miért érné be mással? Legfeljebb többet kell várni, hogy álmai kutyusa megszülessen, de ha őt szeretné, biztosan kivárja. De az is lehet, hogy majd beleszeret egy más színűbe, ez már az ő döntése.

Jól nézzétek meg, honnan veszitek, ez a legfontosabb!

Sok sikert!

2010. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Akiteki ***** válasza:
65%
Már találtam is, hol van blue merle. Lehet válogatni, van kan és szuka is: [link]
2010. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
43%

De nem blue merlét keres fogd már fel! Miért okoskodsz abban , amihez nem értesz?

A blue-white és a blue merl két külön szín, írd már be a gugliba és nézz meg pár képet! Vagy ennyire vak vagy? Úristen.

2010. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg Blue Merle-t keres.. :)
2010. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%

kék színű border collie lehet fekete alapon kék: ez kicsit ezüstös szőrszín igazából, de ezt hívják kéknek a border collie-nál.

A bordermania kennelben amit linkeltek, azt hiszem van kék szín hordozó kutyus, ott lehet érdeklődni. Ezek a kutyusok 100-120 ezer forintba kerülnek. Viszont ha a kislány még iskolás várni kéne, mert a border mozgás igénye NAGYON nagy (tapasztalat, nekem is ilyen fajtám van) és rengeteget kell vele foglalkozni különben viselkedési gondjai lesznek.

2010. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Akiteki ***** válasza:
46%

De blue merlét keres. Te ne okoskodj, ha nem segítesz.

Miért kell kora reggel hisztériás rohamot kapni?

2010. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Megkértem a lányom mutassa már meg azt a kék színt még mielőtt itt hajba kaptok rajta :)

Ez az a szín :)

[link]

2010. aug. 7. 11:23
 28/34 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg vak vagy, ha azt sem tudod elolvasni, hogy mikor írtam oda a választ.
2010. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:30
2010. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
46%

És úgy látszik tényleg nem én vagyok a hülye, a kérdező belinkelte a képet.

Úgyhogy okoska, inkább maradj csendben, mert annál nincs rosszabb, mint amikor a hülye okoskodik. :)

És köszi a lepontozást a sok hozzá nem értő, szövegértelmezésre képtelen embernek.

2010. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!