Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy amstaffal nem lehet...

Igaz hogy amstaffal nem lehet agilityzni?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdező írta hogy annyira furán ugrik, hogy leverné az akadályokat. Ez mennyire igaz?
2010. aug. 7. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy lehet,egyedfüggő.
2010. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
El tudom képzelni róla, hogy nem érdekli hogy ott van a léc, akkor is átmegy rajta.:))
2010. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Ez egyáltalán nem igaz,az aki ezt írta biztos nagyon érthetett hozzá!

Az amstaff egy jó fizikumú minden szempontból remek fajta!:D


Egy amstaff gazdi!:)

2010. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh. megnyugodtam :D mindig is amstaffot akartam és gondoltam kipróbálnám vele az agilityt :) köszi mindenkinek a gyors válaszokat
2010. aug. 7. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen staffival (angol staffordshire bullterrierrel) agilityznek Magyarországon versenyszerűen Monoron. A kutya nagyon jó, de a lány nagyon sokat szenved azzal h sokat ver a kutya. Többek között a testfelépítése miatt (nagyon kötött izomzatú), ill. azért mert "nem érdekli" (így mellkassal ver).

Amstaffal még nehezebb lehet, mivel már maxi kategóriába tartozik ezért 60 centit kell ugrania.

2010. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!