Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran mosod ki a...

Milyen gyakran mosod ki a kutyád etetőtálját?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
2 talja van. Egyikbe neki fozott etel, konzerv, kaja kerul. Azt elmosom rogton amikor megette. A szaraz tapos talat heti egyszer .
2020. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Száraz mindig van kint neki egy kicsi, azt akkor mosom el ha kiürült, a rendes kajás tálját pedig minden nap kaja után, a vizes tálját is minden nap elmosom.
2020. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%

Érdekes kérdés. Az enyém csak a száraz tápot hajlandó megenni.

Nem emlékszem, hogy valaha elmostam volna... :D

Asszem megyek elmosom.

2020. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Minden étkezés után. Barfoznak, napi 2* esznek.
2020. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
3as eleg igenytelen vagy...👎😒
2020. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk 4 tálja van összesen a kutyának. 2 vizes (1 kinti, 1 benti), egy száraztápos, és egy főtt husis. A táp nálunk amolyan "biztonsági" kaja, mindig kint van (tudom gáz). Van, hogy a nagyságos úrnak nem felel meg a főtt marha-rizs-párolt zöldség kombó, és inkább tápot eszik. A főtt kajásat minden étkezés után elmosom, a táposat általában akkor, mikor látom, hogy a peremén már poros (kb. 1-2 hetente), valahogy nem is jut eszembe hamarabb, mert mindig tisztának tűnik. A vizeseket csak úgy kézzel naponta átlögybölöm, hajlamos a belekerült nyál az alján megülni, és az undi, de mosogatószerrel csak nagyon ritkán.
2020. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinti kutyus, minden étkezés és itatás előtt kimosom a tálat kefével. Ez étkezésnél napi 2 mosást jelent, vizet kb 3szor kap egy nap.
2020. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden étkezés után elmosom az etetőtálat, külön "kutyás" szivaccsal (barfozik, a hús előkészítéséhez is van külön vágódeszka, kés, tálca, nem szeretem ha az emberi fogyasztásra nem alkalmas nyers húsok keverednek azokkal az eszközökkel, amiket mi használunk).

Van külön vizes tálja, azt csak elöblítem, amikor friss vizet adok neki napjában többször, rendesen mosogatószerrel csak akkor szoktam, amikor már látom, hogy tényleg koszolódik, szóval kb. hetente egyszer-kétszer. Egyébként mindkettő kerámia tál, én úgy tapasztaltam, hogy ezeket a legkönnyebb hosszútávon is egyszerűen tisztán tartani.

2020. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Barfoznak. Papirtanyerbol esznek.
2020. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Etetőtálját naponta. A vizeset csak citromsavazom, ha vízkövessé válik. Vizét naponta kétszer cserélem le.
2020. szept. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!