Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran mosod ki a...

Milyen gyakran mosod ki a kutyád etetőtálját?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Ilyeneket itt a gyakorin igazán kár kérdezni, szemmel láthatóan mindenki napi 3 x 8 órát sétál a kutyájával, aki amúgy már 2 hetesen mindent tudott, szobatisztán született, 7 különböző tálja van, amit a gazdi persze naponta kétszer minden étkezés és ivás után elmos, sőt, még a család is abból eszik, olyan tiszta az összes állandóan.
2020. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
11, Tudjuk, te vagy a gyakorin az idióta, aki teljesen el van hűlve, ha valaki foglalkozik a kutyájával. Barom! Áruld már el te nyomorult, mi azon a meglepő, ha nem egy tálja van egy kutyának, és ne adj' Isten a gazda van olyan igényes, hogy naponta elmossa? A sajátodat talán nem mosod el, egy hétig zabálsz ugyanabból? Akkor mégis mekkora erőfeszítés egyúttal a kutyáét is elmosni? Nehogy már még te gúnyolódj azon, aki normálisan bánik az állattal is!
2020. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

ma 14:37


Szerintem teljesen felesleges a másik minősítésébe belekezdeni, én egy általános statisztikai jelenségre hívtam fel a figyelmet, hogy milyen érdekes hogy a környezetemben (noha rengeteg kutyás van) alig tudnék olyat mondani aki tényleg teljeskörűen jól bánik a kutyájával, a névtelen oldalakon, fórumokon viszont az ilyesmi kérdések alatt 10/10-en naponta mossák a kutya tálját. Egész egyszerűen nem passzol ehhez sem az amit én tapasztalok sem az ami pl. ezen az oldalon is néhány kutyás kérdésből látszik, hogy dől a hülyeség és a tudatlanság az emberekből. Örülök én ha tényleg így van, hogy mindenki naponta elmossa, csak szerintem egy ilyet felesleges megkérdezni mert úgyis csak a "tökéletes, politikailag korrekt" válaszok maradhatnak életben, nem feltétlenül az igazak, vagy életszerűek, kb. mint amikor azt kérdezi valaki hogy hányszor kell elvinni a kutyát naponta sétálni. Ha valaki le meri írni hogy ő reggel meg este viszi el egy-egy órára akkor az már egy állatkínzó, hozzá nem értő vadállat, akinek plüss kutya való, ugyanakkor kimegy az ember az utcára és mást se lát a kertekben csak a neveletlen, magányba és a törődés hiányába belebolondult szerencsétlen állatokat. Vagy ha tanácsot kér valaki hogy egy csivavát havi 30ezer forintból hogyan etessen, tuti hogy az a válasz hogy azt csak minimum 60ezerből lehet megoldani és a kérdező egy tudatlan felkészületlen felelőtlen csóró hülye és az ilyennek szintén plüss kutya való. Kontrasztos nagyon a valósággal amit itt lát az ember, érdekes, ennyi. Nem akartam senkit megbántani, ennyire felzaklatni meg pláne nem:)

2020. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

Kedves #13!

Igen, az általad leírt jelenséget én is tapasztaltam, sőt még kérdést is írtam ki ezzel kapcsolatban: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10599095-miv..

Szerintem is elég furcsa, hogy a válaszadók nagy része tényleg A tökéletes gazdi, akinek lemozgatott, jól nevelt, minden helyzetben engedelmes kutyája van és vagyonokért eteti, míg a kérdezők sokszor kerti díszként funkcionáló, maradékot evő, viselkedésproblémás kutyákról írnak, de ettől függetlenül én kétlem, hogy az etetőtál megfelelő tisztán tartása is már ebbe a kategóriába csúszna, szerintem az olyan alapvető higiénia, amit a legtöbb ember valóban megtesz, a táposokról nem tudok nyilatkozni, de egy barfos kutya tálja rendkívül gusztustalan és nem mellesleg veszélyes is lenne, ha nem mosnánk el egyből.

2020. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!