Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a járőkelő...

Mit csináljak a járőkelő emberekkel sétálás közben?

Figyelt kérdés
Van egy még pici bichon havanese kutyám. 12 hetes nagyon aranyos kiskutya. A séta már megy neki vagyis tanulgatja és mindig egyre okosabb. Csak az a baj hogy amikor jönnek emberek akkos magas hangon ezt mongyák : jajj de cukiii, mien aranyos! és felveszik puszilgatják . Nem tud ilyenkor semmit se csinálni. És ilyenkor kizökken a sétából . Mit tehetnék hogy ne történjek meg?
2010. aug. 7. 17:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért!:)
2010. aug. 7. 17:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg az embereknek, hogy ha lehet ne vegyék fel, mert most tanítod sétálni és ilyenkor fontos, hogy ne zavarják meg! Ha szépen, udvariasan kéred őket, akkor talán nem fognak neked esni :D
2010. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nézz rájuk csúnyán vagy szólj hogy harap, én nem hagynám hogy idegen emberek fogdossák a kutyámat... mondjuk az én kutyám alapból nem szereti az embereket :D
2010. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__963333-mit-cs..


Ezt a kérdést én tettem fel pár hete, nézd meg elég hasznos!

Amúgy én azt szoktam mondani, h ne simogassák, mert most kentem be bolhaírtó vegyszerrel. A vegyszer szót jól kihangsúlyozom, és máris elriadnak.

Hihetetlen, milyen bunkók amúgy az emberek, nem tudom mit szólnának, ha én meg a hajukat kezdeném el simogatni, miközben ő a kutyámat gyűri. XD

2010. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

szólj az emberekre, és majd ha már nagyobb lesz tanítsd be a támad! vezényszóra.

nem tudom miért ilyenek az emberek!

meg sem kérdezik hogy felvehetik-e meg ilyenek?

2010. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Akiteki ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy ránézek a kutyára, és mondom neki: NEM SZABAD! FUJ!

Mindjárt az hiszik, hogy támadni akar. :))

2010. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) :) :) :) :)
2010. aug. 7. 17:42
 8/13 anonim ***** válasza:

De mégis milyen jogon veszik valaki más kutyáját??? Áhh...

Szerintem meg nhe hazudj. Igenis mondd meg nekik hogy legyenek szívesek békén hagyni a kutyád mert titeket ez zavar. És hogy kérdezzék meg előtte hogy lehet-e valamit csinálni vele.

2010. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ok.:) De azt nem értem hogy miért ilyen bunkók az emberek??
2010. aug. 7. 20:05
 10/13 timido ***** válasza:

tanítsd be arra, hogy HARAP

és amikor kimondod, hogy HARAP, akkor ugatnia kell.

az emberek jönnek, meg akarják simogatni, te meg :

ez a kutya HARAP!!ós.

amint meghallja, hogy harap, ugatni fog, és az emberek kedve elmegy, hogy hozzáérjen. :D

2010. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!