Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak az ilyen emberek...

Mit csináljak az ilyen emberekkel? Folyt.

Figyelt kérdés

Másik lakásba-panel-költöztünk, ahol a lépcsőházban nincs kutya..a mienket kivéve.

Ahogy látom, enyhe utálatnak örvendünk,pedig a kutyuval nincs baj, csendes, nem ugat,nem nyüszít, és pláne nem koszol.

Mit tegyek? Vegyem ugy, mintha nem is lennének körülöttem? Az egyik nő mondta, h fél a kutyától.A mienk tacsi és jólnevelt.Mit tegyek, hogy ne örvendjek közutálatnak?


2011. márc. 7. 17:20
 1/10 IGCM ***** válasza:
87%

Semmit,szard le őket :)

Majd megszokják.Ha nincs semmibaj a kutyával akkor nyugodtan kussolhatnak x)

2011. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is...ennek ellenére ugy néznek rám, mint egy leprásra..plussz nem is köszön mindenki.

Bunkó egy társaság!

2011. márc. 7. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

újícccs be 4-5 pitbullal és akkor már lehet okuk a utálatra xd:)

am simán szard le őket

2011. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
miért utálnák ha csendben van? ha ugatna megérteném, akkor én is ajtóstul szakítanám be a házad bejáratát, de így nem hinném higy utálnak
2011. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, nemrég óta laksz ott. Majd megenyhülnek, ha látják, nem piszkol, nem zajong.Lehet, rossz tapasztalatuk van a kutyákkal idáig. A legtöbb ember azért szíve mélyén vonzódik az állathoz, növényhez.
2011. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Elküldeném őket a halál gyászos,jéghideg f@szára.

És közölném,ha sokat nyűglődnek,megérhetik,hogy elköltözöm,eladom a lakást egy népes romacsaládnak,azoknak ugathatnak.

Eddig minden lakóhelyemen bevált.

2011. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha "normálisan" viselkedik a kutyád, akkor nincs ok az utálkozó pillantásra.

Én is voltam kutyatartó, szeretem is a kutyákat, viszont engem is irritál, ha a kutya jelenléte félelmet kelt. Jó, ez most nem a ti esetetek, meg a tacskó méretű kutyáké, de tényleg idegesítő, mikor a borjú méretű kutyák az utca közepén körbevesznek és szagolgatnak, rád ugrálnak, stb., a kutyatulaj meg lazán odaböki, hogy nyugi, nem bánt...

Ja, csak a frászt hozza rám.

Mondjuk én nem nézem gyűlölködő pillantással a kutyákat/kutyatartókat, de aki igen, talán rossz élményel vannak, harapta meg már kutya, stb.

Szerintem ne foglalkozz velük.

2011. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha tényleg ilyen nagyszerű kutyád van és te is ilyen remek ember vagy akkor csak viselkedjetek továbbra is így:)

Ne szegje kedved semmi, légy türelmes, udvarias és köszönj mindig mindenkinek kedvesen-különösképpen azoknak akik nem köszönnek!

Ne te érezd rosszul magad-legyen az ő bajuk az egész történet!

2011. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan egyszerű, az éremnek itt is két oldala van.

Lakók: Egy társasházban,pl panelban óhatatlan, hogy gyakran összetalálkozzatok a lépcsőházban. Na már most, aki fél a kutyáktól az utcán simán kitudja kerülni a kutyát, de egy lépcsőházban már nincs így. Ha meglátnak téged, az egyet jelent azzal, hogy egy szűk térben el kell menniük a kutya mellett. Új lakó vagy, nem ismernek túl jól se téged,se a kutyád, nem tudják mire számítsanak. Nem tudom, hogy hogyan szokott a kutyád reagálni, mikor elmentek az egyik lakó mellett a lépcsőházban, ha ugat, morog vagy bármi, akkor érthető, hogy félnek. A kistestű kutyák közül szerintem meg alapból a tacskóktól tartanak a legtöbben.:)

Viszont ha békés, nyugodt a kutyusod, akkor figyeld meg, idővel megbékelnek veled, és befogadnak.


És abszolút megértem, hogy neked most rossz, de újdonság vagy a házban, ahol eddig nem volt kutya most van, hozzátok kell szokniuk!


Nyugi, előbb-utóbb megkedvelnek! Persze ez rajtad és a kutyin is múlik!

2011. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd megszokják, ha jólnevelt kutyusod van, akkor nem lesz gond. :)
2011. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!