Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Roszz házörző a kedvencunk,...

Roszz házörző a kedvencunk, emberekkel csak jatszik, és nem jelez ha jön valaki. Szeretnek agreszivebb kutyát ( jó lenne ha harapna ) -mert rossz környléken lakom. (Puli,1 éves) Van még rá mentség?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A puli már nem fog változni..szerezz be mellé egy őrző-védő kutyát! Talán egy kuvaszt :)
2011. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kuvasz, az nem cicózik. De azért 2 dolgot tudnod kell:

1. Ha valakit megharap, az Téged úgy fel fog jelenteni, mint a huzat.

2. Ha a rossz környéket úgy értetted, hogy félsz a betöréstől, akkor azért jusson eszedbe, hogy egy kutyát 2 pillanat alatt el lehet tenni láb alól.


A puli terelő kutya, jelezni fog, támadni nem igazán. De remélem nem akarod őt lecserélni.

2011. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ettől fétem. Sajnos akkor le kell cserélnem másikra, mert egyet tudunk csak eltartani :S
2011. aug. 11. 09:36
 4/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném lecserélni, mert nagyon köel került szivemhez. Rossz környék alatt azt értem, hogy a kertemben nem csak én szüretelem a termést, és emelett a szomszédom is börtönviselt....
2011. aug. 11. 09:39
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg inkább vegyél riasztót :)

Egy kutyát úgy is elteszek lábalól ha akarnak. És ha a következő sem lesz olyan amilyet szeretnél? Azt is lecseréled? A kutya nem egy tárgy, hogy csak úgy cserélgetni kelljen. Felelősséget vállaltál érte élete végéig. Akkor minek vetted magadhoz szerencsétlen kutyát?

Bírom az ilyen embereket...

2011. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kuvaszt el tudsz tartani (gyakorlatilag egy kisebb ló) akkor nem hiszem, hogy a puli nem férne el mellette...

És mik a terveid a pulival? Kuka?

2011. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ha nem sikerül ravennem a kutyát, hogy jelezzen valahogy, akkor sajna mennie kell, de azért nem kell szivtelennek gondolni ( jobbszeretnem ha maradna ) - van egy juhasz ismerősöm, és ő kapná el
2011. aug. 11. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:

érdekes mert a oszt.társamnak van 2 pulijuk és azok mindent meugatnak és ha kiszöknek akkor mindenkit meg kergettnek és megkapják az embereket már nem egyszer jelentették fel őket...de kijöttek mindog megmutatták az oltási papírokat és utána nem is csináltak velük semmit ..


ha tényleg jobb házőrzőt akarsz akkor cseréld le..bár én ettől még tuti nem vennék egy másik kutyát...így is úgy is aki beakar menni az hatástalanítja a kutyát..egyik ismim nagytestű németjuhászát fújták le a betörök de szerencsére csak begyulladt a szeme súlyosabb nem történt vele..viszont jó kifosztották őket minden értékes dolgot elvittek tőlük..


szóval tényleg manapság a kutyákat nagyon könnyen hatástalanítják max ha van 3-4 kutya nah azokat egy kicsit nehezebben tudják..

2011. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ő már nem fog változni. A mi pulink remek jelző. Az a titka hogy mikor kicsi ne hadjátok hogy minden ember simogassa. Vegyetek mellé egy őrző-védő kutyát legalább ha sz ugat akkor a puli is fog. nekünk a foxinál be vált.
2011. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tyler913 ***** válasza:
Az a baj,ahogy irtak elottem is,hogy semmi nehezseget nem jelent bedobni a kutyanak egy kis merget,es meg csak azt se fogod tudni,ki tette.Szoval egy jo hazorzo sem fog megmenteni,ha tenyleg veszelyes a kornyek.Akkor mar inkabb a riasztot javaslom,vagy esetleg a kerites megerositeset.
2011. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!