Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kis mopszt nagyon megvisel...

Kevin42 kérdése:

Egy kis mopszt nagyon megvisel ha délelőttönként (nem minden nap) egyedül van otthon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
he??? szoktasd hozzá és kész, amúgy is az idő 99 %-ban aludni fog
2010. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen hozzá kell majd szoktatnom, csak utána olvastam és sok helyen azt írják, h nagyon nem szereti a magányt.
2010. aug. 7. 18:36
 3/5 Doruss ***** válasza:
Hát a magányt nem szereti, persze, azt mások sem szeretik túlzottan. De szereti vagy nem szereti, ha jól csinálod, megszokja és nem lesz semmi baj.
2010. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik kutya sem szereti a magányt, mivel társas lények ők is. Mégis jól elvannak minden nap, amikor a gazdájuk dolgozik/iskolában van. :) Emiatt ne aggódj. Viszont nem ártana szerintem elolvasni néhány (de legaláb egy) erről, vagyis a kutya neveléséről szóló könyvet. Mert hiába szoktatod az egyedülléthez, ha utána olyan apró dolgokat elrontasz, ami miatt mondjuk szeparációs szorongása lesz a kutyusnak. Szóval szerintem legalább egy könyvet olvasgass el, mielőtt kutyát vállalsz, hogy tisztában légy a következetes nevelés fogalmával. :)
2010. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már volt kutyánk a régi házunkba, csak ott ügye volt kert és elvolt kint a szabadban... Interneten egész nap csak a mopszról olvasgatok meg minden.
2010. aug. 7. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!