Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék pincsi kutyát, de...

Szeretnék pincsi kutyát, de megéri hogy megvegyem ha csak 3/4ig az?

Figyelt kérdés

Az apja tiszta pincsi, de az anyja csak félig.

NEm tudom hogy vegyem meg vagy sem?!


2010. aug. 7. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia attól függ hova esik az az egynegyed.. :D

Komolyan: ha fontolóra vetted, gondolom nem lényeg hogy nem fajtatiszta. Az igazi kérdés, h. ("csak") szerető gondos gazdi szeretnél lenni, vagy tenyészteni akarod, vagy miért kérdezed egyáltalán.. persze túl sok pénzt ne adj érte..

2010. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én fajtiszta kutyust szeretnék most az egyszer. Mig otthon éltem akkor is mindig keverék kutyánk volt mert annyira aranyosak tudnak lenni azok is hogy csak na...

Most már párkapcsolatban élek, már van egy házörző keverék kutyám, őt talaltam januárban, amikor havazott es ugy láttam jónak hogy hazavittem. Ő már kb 8-9 hónapos, de most nagyon szeretnék egy pincsit, egy barátnőm mondta hogy tud pincsi kiskutyát, de ma mondta neki az a valaki hogy az anyja nem teljesen pincsi. Pedig én annyira szeretnék egy szép közepesen hosszú szőrű kutyust. Most kicsit elkeseredtem.

2010. aug. 7. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Venni? Pénzért? Keveréket?
2010. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
Ha keverék kutyára vágysz, menj el egy menhelyre, ne támogasd a szaporítókat.
2010. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

már irtam hogy ezuttal fajtisztára vágyom, de megemlitettem hogy nem vagyok kényes hogy "jaj fujjj utálom a keveréket"

Szoval szeretem a kutyákat legyen az bármilyen, de ezuttal pincsit akarok, de most tudtam meg hogy csak 3/4-e pincsi.

Amugy ott felétek mennyit kérnek egy pincsiert?

2010. aug. 7. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha fajtatisztát szeretnél, akkor tenyésztőtől vegyél. Azt döntsd el, hogy mennyit akarsz költeni rá, tk-vel vagy annélkül is megfelel-e. Ha pedig nem kölyköt szeretnél, fogadj be fajtamentőktől.

Keverék kutyát én nem vennék pénzért.

2010. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Semennyit. Keverék és törzskönyv nélküli kutyáért nem adunk pénzt. Ez alapszabály.
2010. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

szerintem ha nem tartod fontosnak hogy fajtatiszta kutyád legyen, akkor menj el egy menhelyre és fogadj örökbe egy kutyát. nekem keverék kutyusom van, és sokkal aranyosabb mint a fajtatiszta egyedek. néha nehezebb megtanítani dolgokra mint egy fajtiszta kutyust, de nagyon hűségesek..

[link]

gondolj a menhelyi kutyákra.. ha én most kapnék kutyát biztos hogy elmennék egy menhelyre:)

2010. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

NE VEDD MEG!!!

Nehogy pénzt adj egy keverékért, nézz szét itt, mennyi édes pincsi van, teljesen ingyen, és egy életet mentesz!!

[link]

2010. aug. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy valami 3/4ig pincsi .. vagy pincsi vagy keverék

ments meg például öt az elaltaás elöl: [link]

inkább mithogy támogasd a szaporitást

2010. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!