Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek 2-szer sétáltattam...

Mit tegyek 2-szer sétáltattam a kutyám most 4 hónapos és mind a 2-szer minden kutya megugatta és a kutyám is megugatta azokat és nem akart tovább menni csak ugatott! Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 11:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hallottál már türelemről?

Arról, hogy van tanulási idő? Neked hányszor kell elmondani valamit, hogy csináld?

Sétáltasd gyakran és tanítsd a helyes viselkedésre. Nem fogja máról holnapra csinálni, de idővel biztosan.

Hát ezt csináld.

2010. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
mien fajta??
2010. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi a bajod azzal, hogy megugatják egymást...

Miért kutya a kutya? Nem is nevezném annak ha nem ugatnák egymást. Látom neked sem való kutya... inkább nevelj valami hörcsögöt vagy patkányt, az nem fog ugatni.

És jó ha azt is megfigyeled, hogy a két kutya, hogy ugatja meg egymást. A mi pincsinket is ugatják a kutyák és ő is vissza nekik mivel eleve is ilyen kis kötekedő és a kutyák 99%-a nem méregből ugatja hanem játékból.

Ha ezt nem tudod megkülönböztetni akkor már most sajnálom a kutyát.

2010. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Golden és Labeador keverék! Jah és tudod úgy ugatja meg a többi kutyát, hogy megy neki a kerítésnek amúgy mi van azokkal a kutyákkal akik szépen mennek a gazdájuk mellett nem kötelező nekik ugatni!
2010. nov. 19. 14:23
 15/18 A kérdező kommentje:
ja és van hörcsögöm meg macskám is és minden nap foglalkozok vele kivéve pár napot mikor nem vagyok reggeltől estig otthon már kb. 3 hónapja folyamatosan és fél éves
2010. nov. 19. 14:25
 16/18 anonim ***** válasza:
16:42-es vok nekem is ez volt a bajom a kutyuimmal deén azt csináltam h mikor ugat 1 másik kutyura akk oda álsz elé h ne lássa a másikat és megpróbálod tovább vinni ha nem meg akk csapsz 1 kicsikét az orára és mondod neki h na gyere.. vagy kutya suli..
2010. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom csak múltkor is kivittem és annyira húzott, hogy már a póráztól egy nagy seb lett az ujjamon már minden véres volt és alig tudtam bevinni ilyen szinten erős!
2010. nov. 21. 15:24
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a falkavezér, fölösleges figyelnie rád. Neveld meg, nem olyan nehéz, viszont utána lesz egy kezelhető kutyád, aki melletted sétál, nem húz, engedelmes, stb.
2012. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!