Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miről szoktatok beszélgetni a...

Miről szoktatok beszélgetni a kutyafuttatóban?

Figyelt kérdés

Friss kutyásként gyakran nem tudok mit kezdeni azzal a helyzettel amikor másokkal vagyunk együtt a futiban, és ott állunk kínosan egymás mellett. Ti miről szoktatok beszélgetni?


Köszi előre is :)


2020. okt. 8. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hej, de lassan telik le az élet! Főleg ha ilyen értelmetlen kutyavonszolással töltjük.
2020. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azzal beszélgetek aki vevő rá. Amúgy meg a kutyám közelében vagyok, ha játszik egy másik kutyával pár méterrel odébb figyelem,ha éppen senkivel nem játszik akkor meg elvonulunk az egyik sarokba és gyakoroljuk a megtanult feladatokat,illetve vannak agility akadályok még azokon szoktam végig vezetni. Én mindig próbálok nyitott lenni,kutya felől érdeklődni,de ha nagyon nem akar valaki beszélgetni,nem erőltetem :D


Érdekes hogy sokan akkor mennek mikor üres. Speciel én a kutyatársaság miatt viszem ki,meg én is legalább legyek emberek közt :D 1,5-2 óra játék a futiban egész napra kómássá teszi :D Csak sajnos fél óra sétára van. Aztán igy hetente -2 hetente jutok el vele, munka,másik kutyám miatt. (aki meg antiszoc igy futiban nem vihetem)

2020. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jartam meg kutyafuttatoban. De ha seta kozben lebandazik a kutyam egy masik blökivel, altalaban a gazdik elkezdenek beszelgetni a kutyaikrol … szerintem ennyi szokott tortenni. Mindenki megdicseri a masik kutyajat, erdeklodik kozhelyesen, toporog egy kicsit aztán mindenki megy a dolgára.
2020. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Minden kutyáért oda vagyok úgyhogy én általában azzal indítom el a beszélgetést akaratlanul is,hogy a hozzám is oda jövő kutyákat végig simogatom.Az sem zavar,hogy felugrálnak.

Ha vevő rám a gazdi és oda jön (általában azért,hogy leszedje,de tényleg nem zavar :D) bocsánatot kérni,megkérdezem a kutya nevét,mennyi idős,gyakran futizik-e..

Valakit azért szólítok le csak,hogy megkérdezzem ivaros-e a szukája vagy sem.Utána,ha akarnak ők maguk indítanak tovább témát ezzel kapcsolatban.

Ha látom,hogy valakinek nem megy valami vagy segítségre van szüksége (kutya viselkedés,össze ugrottak kutyák,bedobáltak szemetet a járókelők és eszi a kutyája,nincs nála kutya gumis zacsi,stb) akkor segítek.


Bármi.Többnyire kutyás dolog miatt állok le beszélgetni,hogy én se unjam magam ameddig a kutyák bandáznak.Fél szemmel figyelek ide-fél szemmel oda mint mások.

Van olyan is aki szeret akár órákig egyedül állni mint egy szobor és bámulja a kutyáját,vagy telefonozik,azokat általában békén hagyom,oda se megyek.

2020. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem akartam sose de mindig ödajön valaki, kérdezi hogy mi a neve stb, aztán volt hogy órákig ott álltunk.
2020. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!