Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák házi koszttal való...

Kutyák házi koszttal való etetése?

Figyelt kérdés
Mik a szabályok? Miben tér el a barftól? Mik az arányok/vitaminok?
2020. okt. 8. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Mit értesz házi koszt alatt?

Kutyának főzni vagy emberi maradékot adni?

Utóbbi minden formában egészségtelen a kutyának a fűszerek, sók, olajok miatt.

2020. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem külön neki főzni
2020. okt. 8. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet. Szoktam én is főzni nekik farhátat, rízst, zöldségekkel. Minimális sót is teszek bele, mert az állatoknak is szükségük van sóra, azért is teszik ki nagy tömbökben a "nyalósót" az erdészek az erdei állatoknak. A fűszerek azonban kerülendők.
2020. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Zoldfuszereket tehetsz bele.

Leves mehet. Grill etelek nem odaegetve.

Ne fozz kulon olajjal.

2020. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
En minden reggel frissen megfozom az aznapi kutyakaját. Friss zoldsegbol, színhúsból egy kis barnarizzsel … egy ora alatt keszvagyok rendrakassal egyutt. Amig meghul elmegyunk setalni, seta utan kaja.
2020. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Kutyakaját nem kell puhara fozni, a kutyakaját nem kell fuszerezni … kutyakaja megvan pikk-pakk.


Van mar mod hazikoszt rendelésre is (petchef.hu) … de ha nem is rendel onnan az ember, par jo otlet ellesheto a honlaprol.

2020. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki nem írt arányokat és mennyiségeket és sajnos az a tapasztalatom, hogy a neten nem is lehet fellelni ezt, holott a tápnál grammra pontosan meg van határozva a kutya súlyához mérten az adag és a barfnál is minden gramm és arány. Én mondjuk ez utóbbi adataiból indulnék ki. Gondolom nyersből kb.annyi kell mint főttből,de csak gondolom! Mert tényleg amikor ennek utána néztem semmi konkrét infót nem találtam a főzésről.
2020. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!