Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wolf of Wildnerss milyen...

Wolf of Wildnerss milyen kategória?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy közepes prémium vagy szuperprémium. Illetve melyik a legjobb terméke?

Eddig nekem ezek a szimpatikusak:

[link]

[link]

[link]


Ezek közül melyik a legjobb? Vagy még így a Wolf of Wildnerssből?



2020. okt. 8. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Úgy tudom prémium kategória, magas hústartalommal (egészségesnek mondható ,viszonyítva a bolti szutykokhoz) :)
2020. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Etettem vele egy ideig, a halas tapjaert megorult a kutyam, valoban halszaga van es jo minosegu, pont optimalis feherjevel.
2020. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon jó minőségű és mivel nem egy népszerű cuccról van szó olcsó is. Jobb mint a Brit tápok és kb egy árkategórián van vele.

Nagy testű kutyámat ezzel etetem már évek óta, szereti és egészséges is.

2020. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Én is ezzel etetek, magas hústartalma van és majdnem mindenmentes, tehát az allergiàs kutyámnak is nagyon jó. Nekem 25 kilós kutyám van, a 15 kilósat szoktam rendelni, kicsivel több, mint 1 hónapig elég.


Nagyjából ugyanaz mindegyik, nálam az a szempont, hogy ne legyen benne csirke.


Egyébként a Zooplus-on tudsz nézelődni, ott le vannak írva az összetevők, plusz a gazdik véleménye is. Nálunk bevált.

2020. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekemn is fontos hogy semmilyen formában ne legyen benne csirke ugyanis allergiás rá a kutyus. És akkor ezekből a tápokból melyik lenne a legjobb?
2020. okt. 9. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyikben sincs csirke. Szerintem akkor mindegy, én havonta váltogatni szoktam az ízeket, hogy ne mindig ugyanazt egye.
2020. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Én még csak a próbacsomagot próbáltam, a kutyámnak ízlett. Viszont azzal gondban vagyok, hogy nem látom a szemméretet. Nekem egy 9kg-os kutyám van, és a nagyobb szemű tápokkal küzd, akkor is, ha ízlik neki. Esetleg ha valaki tud ebben segíteni, azt megköszönném, mert szívesen rendelném újra.
2020. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Zoopluson ha rákeresel a Wolf of Wilxnerssre és rákattintasz egy termékre és lapozol a képeknél ott kiadja a formáját és általában a cmt
2020. okt. 9. 14:37
 9/10 A kérdező kommentje:
A szárnyas fehérje az kiválthat allergiát?
2020. okt. 12. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Nekem sajnos német juhásznak nem jött be a halas, de persze az, hogy melyiknek milyen táp jön be, vagy melyik etetési mód, az teljesen kutyafüggő
2020. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!