Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyepin hogy lehet kutyát leadni?

Gyepin hogy lehet kutyát leadni?

Figyelt kérdés

Sajnos minden más lehetőséget kilőttünk. Túl öreg a kutya, senkinek se kell, pedig hónapok óta kerestünk gazdát. A menhelyeken nem fogadják, mert mind tele van. Nekünk is mennünk kell pár napon belül, és sehogy se tudjuk vinni.

Marad a gyepmesteri telep. Azt tudom, hogy le lehet adni, de nincs róla semmilyen információ, hogy ez hogy működik, mibe kerül, stb.



2020. okt. 12. 23:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
41%
Micsoda jellem...
2020. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
85%
Igazabol ez mind elitelendo dolog lenne ha megunas celjabol csinalna ezt a kerdezo,meg egyet is ertenek veletek,de nincs mas valasztasa ahogy lathatjatok,nyilvan o sem orombol csinalja amit irt,de szerintem nagyobb allatkinzas amikor egy hajlektalannak van egy kutyaja,es szinte ehezik csori,es csak penz keregetes celjabol van vele.(tisztelet a kivetelnek) legalabb a kerdezo nem az utcara akarja kibaszni mint sokan csinaljak,hanem probal neki egy normalis helyet talalni,amit o mar nem tud megteremteni neki....le lehet pontozni,de szerintem megtette a tole telhetot,sajnos nem minden helyzetben kivitelezheto hogy mindenkinek jo legyen,a kerdesedben nem tudok segiteni de kitartast neked!
2020. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
38%
Még sajnálnám is ha nem lenne mindenre kifogása és ilyen bicskanyitogató stílusa. (Mellesleg én voltam aki megpróbált segíteni mielőtt megkapom az újabb szemrehányásait... arról meg nem én tehetek, hogy neked nincs megtakarításod. Mindenkinek a saját felelőssége hogy legyen egy tartaléka amivel nem hal éhen ha valami katasztrófa történik)
2020. okt. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
44%

Akkor aki segíteni akar és megkérdezi hogy melyik megyében lakik, annak miért nem válaszol?

Ennyire akar ő normális megoldást, sokkal könnyebb a rácsok mögé küldeni.

Meg vadidegen embereket zsarolni érzelmileg hogy akkor ő öngyilkos lesz. Mintha bárkit is tudna zsarolni aki nem kötődik hozzá érzelmileg. Szánalmas az ilyen.

2020. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
58%
Gusztustalanok a válaszok!
2020. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
90%
Én kérdeztem a megyét. Ha hajdú-bihari vagy esetleg, írj rám.
2020. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
74%
"Még sajnálnám is ha nem lenne mindenre kifogása és ilyen bicskanyitogató stílusa" Nem is értem hogy a válaszolók angyalian cukcsi stílusára hogy reagálhatott így.. Ja, de értem. Undorító ahogy nekitámadtak falkában. Elég szar ügy hogy magát se tudja eltartani, és bónusznak a köcsögök zéró infóval a torkának esnek.
2020. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
65%
"Akkor aki segíteni akar és megkérdezi hogy melyik megyében lakik, annak miért nem válaszol?" Talán mert fölcseszte a sok sötét barom, és nem figyelte hogy a mocskolódók között segítő szándékú is akad?
2020. okt. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
76%

Csak vidd oda,kitöltessz egy lemondó nyilatkozatot,ha igényt tartassz rá elköszönhetsz tőle és mehetsz is.

Én inkább menhelyre vagy ha fajtatiszta/fajta jellegű keverék egy fajtamentést keresnék neki, onnan hamarabb fogadnak be az emberek, mert jobban ismerik őket, többet vannak reklámozva.

Az értelmetlen savazáson és személyeskedésen túl semmivel nem tudtok elő állni,semmi érdemlegeset nem mondtok vagy gondoltok magában az állat-> témában sem.

Ez se nem állatvédelem se nem normális viselkedés.


Minden élethelyzet hoz magával nem kívánatos döntéseket.

Ez is egy ilyen. Ha anyagilag tönkre mész - ami a korona miatt sem volt nehéz - az a legjobb, ha megválsz attól amitől tudsz, így kevesebb szerettednek okozol fájdalmat.Senkinek sem könnyű ezt a döntést meghozni, de inkább keressen a feje fölé tetőt és ételt a táljába minthogy vigye az utcára, ha tényleg oda kerül. Utána meg két kérdéssel arrébb azért szidnátok habzó szájjal, mert vitte magával az utcára és ott nem tudja kellőképpen ellátni,vagy nem tudja neki megvenni a havi 10.000-es tápot,miért nem viszi orvoshoz a kutyát, ha baja van és miért itt kérdez.. Hát azért, mert segítséget kért és nem kapott vagy azt, hogy bármi áron tartsa meg különben - meg amúgy is, édes mindegy mit dönt.. - szerintetek egy alá való szemét ember.Kapjatok már a fejetekhez nem gondolhatjátok komolyan amiket leírtok..


Ha az a kutya öreg egyre több pénzbe kerül ellátni. Öreg kutyának való táp, különböző korból adódó gondokhoz a gyógyszereket, vitaminokat, állatorvost, terápiát tudni kell állni. Annak aki munkás szállóra megy erre nem fog telni. Leadja a kutyát majd keresnek neki gazdát az állat védők - a cseppet sem olyanok mint ti, akik csak ítélkeznek és kötekedni - és szívvel lélekkel tényleg tesznek is az oda került állatokért!


A továbbiakban pedig sok sikert kérdező, remélem, hogy jobbra fordul a sorsod.Egy embernek sem szabadna utcára kerülnie, de még csak a közelébe sem.

2020. okt. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
61%

Ide ilyen kérdéseket nem szabad kiírni, mert a fotelállatvédőkommandótrollsereg betámad!


Itt senki, soha nem kerül ilyen helyzetbe, mert mindenki NÁZA ájtís mérnök, havi 3,4M-ért.

2020. okt. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!