Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyepin hogy lehet kutyát leadni?

Gyepin hogy lehet kutyát leadni?

Figyelt kérdés

Sajnos minden más lehetőséget kilőttünk. Túl öreg a kutya, senkinek se kell, pedig hónapok óta kerestünk gazdát. A menhelyeken nem fogadják, mert mind tele van. Nekünk is mennünk kell pár napon belül, és sehogy se tudjuk vinni.

Marad a gyepmesteri telep. Azt tudom, hogy le lehet adni, de nincs róla semmilyen információ, hogy ez hogy működik, mibe kerül, stb.



2020. okt. 12. 23:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
62%

Oreg korara lepasszolod? Ez nagyon csunya dolog toled. Maradj mellette az oregkorara es kiserd el a vegso utjara.


Ma mar annyi az alberlet,h a legtobb fogad kutyaval is!!!


Kerlek keresd a megoldast,h egyuttmaradjatok.


Ezt meg elolvasni is szornyu. Konnybe labadt a szemem. 🥺

2020. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
63%
"Leadni." :( Egy élőlényt, aki jobban szeret saját magánál is.
2020. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Azon mit nem lehet érteni, hogy nem tudjuk vinni? Nem albérlet, hanem munkás szálló, az ország másik végében.

Gyerekeim nincsenek, szerencsére így csak engem fenyeget a lehetőség, hogy utcára kerülök.

Ezt a mocskolódást már megszoktam, az összes gazdit keresős fb csoportban széttrollkodták a hozzátok hasonlók a lehetőséget, hogy otthont találjunk neki. Két nap után mindenhonnan töröltem inkább. Segítséget se kaptunk, még csak megosztást se. Mivel hétvégével mennünk kell, SOS megoldás kell.

De mindegy, holnap reggel felhívom őket, és megkérdezem. Kösz a semmit.

2020. okt. 12. 23:48
 4/47 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de jóérzésű ember nem tud tapsikolni olyannak aki halálba akarja küldeni a hűséges társát.

Konkrétan hányingerem van tőled hogy képes vagy ezt megtenni.

2020. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
63%
Persze, mert mindenhol mindenki szembemegy az árral csak te haladsz a jó irányba. Kicsit gondolkodj el rajta hogy ha mindenki ugyanazon a véleményen van rólad akkor talán igazuk is van...
2020. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy halálba küldöm?

Nem altatva lesz. Több szervezettel is kapcsolatban vannak, segítenek gazdát keresni, rendszeresen hirdetik a kutyákat több felületen is. Van olyan kutya, aki évek óta náluk van, tehát nem altatnak két hét után. Nem minden gyepi Illatos út. Viszont úgy tudom, hogy kötelesek fogadni a leadott kutyákat. De mindegy, reggel megkérdezem.

Az a gond, hogy ebben a tetves országban sokan azt hiszik, hogy az az állatvédelem, hogy mindennek nekimegy és okoskodik.

Pont ezért nem lehet gazdit keresni a direkt erre szolgáló csoportokban sem. Ilyenekkel van tele, akik csak mocskolódni tudnak. Letiltom a hozzászólást, nem fogadok privátot, nem adok ki személyes adatokat: esélytelen kommunikálni. Rohadt nagy segítség szegény kutyának.

Ne adjam gyepire? Oké, mit csináljak vele? Mondjam le a munkát és a téli hideg előtt húzzak az utcára? Mit gondolsz, miből etetném? Miből lenne oltása? Miért lenne jó a kutyának?

Mindig mindehol csak kötekedni és mocskolódni tudtok, fotelhuszár senkiháziak. De senki nem mondja, hogy gyere bazzmeg, itt az udvaron megtűröm két évig, adsz a kajára havi 30 ezret, és ha talpra álltál, elviszed. Csak ennyi kéne, semmi több. Vagy egy, egyetlen egy olyan, aki megsajnálja, magához veszi és gondoskodik róla. A sok fotelhuszár panelproli csak ennyit tud, hogy ott akadályozta a gazdi keresést, ahol tudta. Most nincs más. Marad ez, a gyepi.

Még egyszer köszönöm a semmit.

Ennyit tudtok.

2020. okt. 13. 00:12
 7/47 anonim ***** válasza:
53%

Fogalmad sincs hogy mi az a gyepi és hogy működik.

Bukdácsolsz az életben, nem tudsz felelősséget vállalni egy élőlényért akit elvállaltál, és te prolizol.

Gusztustalan a fajtád.

2020. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
Melyik megyében vagy?
2020. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
53%
Azt írod idős. Az nem opció hogy amíg éldegél albérletet keresel magatoknak a munkád környékén, utána meg mész a munkásszállóra és onnantól tudsz vele spórolni? Én így csinálnám végső esetben
2020. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

#12: Annyira nem idős, hogy ne lenne még esélye 5-10 évre. Ha nem lenne 100 az albérlet, miközben 140 a fizetés, én se szállóra mennék.

Rengetegen vesztették el a munkájukat, nem véletlenül lett tele minden menhely. De gondolom erről is én tehetek. Bezzeg ti, ha elveszik a bevételed, évekig elvagy a tartalékból, milliók várnak a bankban, mint itt mindenkinek.

Igazából az a legegyszerűbb ha vonat elé ugrok a picsába. Úgyse lesz jobb. Viszem magammal a kutyát is.

Szevasztok.

2020. okt. 13. 00:31
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!