Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova mehetünk 2 felnőtt boxer...

Hova mehetünk 2 felnőtt boxer kutyánkkal nyaralni?

Figyelt kérdés
Minden megoldás érdekelne minket. Lehet belföld és külföld is. Utánanéztünk a Neten, de egyelőre siralmas állapotokat találtunk. Ahol kiírják, hogy megengedett a háziállat ott olyan problémák adódnak, hogy: ott lakik a tulaj is vagy nincs körbe kerítve a terület vagy 3 ház van a területen így másokhoz is igazodni kéne, ami ugye eleve lehetetlenség hisz nekünk egy teljesen önálló kiadó házra lenne szükségünk, ami normálisan körbe van kerítve és ahol rajtunk kívül más ne legyen. 1 hétre max. 2 hétre kéne lehetőleg augusztus 15-től.
2010. aug. 8. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Itt írtak erről páran, nézd meg: [link]
2010. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Így az utólsó pillanatban már nehéz lesz szállást találni. Mi olyan helyen voltunk a nyáron, ahol két ház van plusz a tulaj, és a tulaj is kutyákat tenyészt. Körbekerített terület, de azért a saját kutyánk bent aludt velünk a házban. A másik házba meg bárki lakhat, olyanok úgysem veszik ki, akik félnek a kutyáktól, mert a honlapon is szerepel, hogy kutyás szállás. De sok más lehetőség is van, csak keresni kell. Nekem is kerti kutyám van, de az alap, hogy ha nyaralunk, akkor ő is bent alszik velünk.

Ezt meg egy ismerősöm ajánlotta, egyszer majd ide is szeretnénk elmenni: [link]

2010. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezek szerint mások sem tudnak ilyen szállást? Önálló nyaraló, kisebb családi ház 2 felnőtt személynek és 2 felnőtt kutyának.


Egyéb szállások nem jöhetnek szóba csak körbe kerített, rendes önálló ház. Természetesen tulaj nélkül. Az valami borzasztó, amikor a tulaj is ott lakik vagy mellette. Nem hiszem el, hogy nincs ilyen.

2010. aug. 29. 19:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Én itt érdeklődnék, nem láttam kiírva, hogy kutya nem vihető:

[link]

2010. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kempinghez mit szóltok? Általában mind bel-, mind külföldön beengedik a kutyákat, gyakran van faház/leállított lakókocsi is ha nem szerettek sátorozni.
2010. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam el rendesen hogy olyan helyet kerestek ahol rajtatok kívül más nincs, ez esetben nem jó a kemping. Viszont az erdei kulcsosházakba általában szintén beengedik a kutyákat. Mi több helyen is voltunk már kutyával (szintén boxerünk van, de csak 1), sehol nem volt eddig gond, bár a kerítés néhol foghíjas. Sajnos a konkrét neveikre nem emlékszem a kulcsosházaknak:(
2010. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha foghíjas a kerítés az már eleve probléma lenne sajnos :)
2010. aug. 30. 10:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy minek egyáltalán kerítés? Éjjel bent alszanak, nappal meg úgyis túrázás van meg mindenféle közös programok. Nagyon speciális igényeid vannak, szerintem ezért nem találsz számodra megfelelő helyet.
2010. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A kerítés azért fontos, mert egyrészt nem szobakutyák bár bent szoktak aludni velünk az nem jelenti azt, hogy ne szeretnének kimenni a kertbe, másrészt ha elmegyünk párommal mondjuk vacsorázni, akkor szintén nem tudjuk magunkkal vinni, de a szobába sem kívánjuk bezárni őket.


Nem értem amúgy mi ebben a speciális igény, hogy valaki egy normális nyaralót kiszeretne venni 1-2 hétre? Szerintem meg az nem normális, hogy egyszerűen jó ha akad 2-3 ilyen szálláshely, ami viszont szégyen a kiadókra nézve.

2010. szept. 1. 14:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint Magyarországon kijelenthetjük, hogy nincs olyan szállás, ami normálisan lezárt kerítéssel ellátott, nincs ott a tulajdonos és engednek két felnőtt boxer kutyust? Nem semmi :(
2011. márc. 23. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!