Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bichon bolognese kan...

Van egy bichon bolognese kan kutyám. Mikortól lesz ivarérett?

Figyelt kérdés
Fedeztetni szeretném és az egyik barátomnak spániel kutyusa van ami lány.Azzal fedeztethetném?
2010. aug. 8. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
inkább ne szaporitsátok őket jó...?főleg ezt a 2 fajtát..nem azért mert keverékek lesznek de ha ennyire akarod miért nem egy ugyanolyan fajtával?gondolom azért h egyszer legyenek kiskutyák..
2010. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Akiteki ***** válasza:
83%

Vidd el az állatorvoshoz és kérj egy vasektómiát. Utána már bátran fedezhet. Sürgősen, még mielőtt ivarérett lesz.

Jót tenne a spánielnek is.

2010. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
és 1 éves kor után már biztos h ivarértett
2010. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
érett*
2010. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te jó éééég, a hajamat tépem!

Miért akarnád pároztatni egy spániellel???Nincs a menhelyen elég keverék kutya??? Szerinted kell még egy pár???

Még egy Bolognesevel se pároztasd, mivel nem vagy tenyésztő és nem értesz hozzá, nem hogy egy spániellel, hogy keverék kutyákat gyárts, amik aztán mennek az utcára vagy a menhelyre.Mi értelme van??????

2010. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szaporítsd tele van minden bichonokkal,spánielekkel,mármint menhelyek..
2010. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Szegény kutyusok:(

Két ekkora balf*sz gazdát kifogni:(

Szívből sajnálom a kutyusokat:(

2010. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jesus, Te nagyon sügér vagy!

Egy bichont egy spániellel fedeztetni??? Nincs elég keverék kutya a világban, akikre lánc, verés, hideg, vagy menhely vár?

Hogy lehettek ennyire felelőtlenek?! Én nem vagyok egy fanatikus állatvédő, de aki egy kicsit is szereti a kutyákat, az fel tudja fogni, hogy mit jelent keverék kutyák élete...

Minden ismerősöm, akinek keverék kutyája van, menhelyről hozta ki altatás elől, vagy azért, mert szerencsétlennek borzalmas élete volt.

Persze, gondolom a Ti kölykeiteknek remek gazdái lesznek, akik újabb kutyával pároztatják őket.

Miért nem lehet a kutyák tenyésztését arra bízni, aki ezzel foglalkozik, és egész életében arra törekszik, hogy a hozzátok hsonlóknak fajtatiszta bolognese-t, vagy spánielt adjon el? Erre Ti elkezditek szerencsétleneket össze-vissza pároztatni, csak mert Neked jó poén, hogy a szerencsétlen kutyád d˙gjon egyet, a barátod pedig babázhasson.

Nem értem miért tart kutyát az, aki nem képes felfogni, hogy mit jelent a kutyákat szaporítani?

Ne csináljátok, please!

De még ugyanolyan fajtával sem, mert ahhoz illik tenyészszemlére vinni, szűréseket elvégeztetni.

2010. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jól van.Köszönöm a figyelmeztetést de lehetett volna szebben is kifejezni magatokat.Amúgy kezdő vagyok!!!
2010. aug. 8. 21:57
 10/13 anonim ***** válasza:
ennél szebben nem tudjuk!ne szaporitsátok őket ha lehet!!!az elöttem levő válaszoló jól leirt mindent!ha kezdő vagy akkor is tudnod kéne ezeket szerintem!(első voltam)
2010. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!