Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bichon bolognese kan...

Van egy bichon bolognese kan kutyám. Mikortól lesz ivarérett?

Figyelt kérdés
Fedeztetni szeretném és az egyik barátomnak spániel kutyusa van ami lány.Azzal fedeztethetném?
2010. aug. 8. 19:34
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:

Kezdő??? Miben?

Miért akar mindenki kötelezően kutyákat kényszeríteni a világra?

Én is voltam kezdő ember, kezdő kutyás, de eszembe nem jutott hogy fogjam magam és nekiálljak kutyakölyköket gyártani.

2010. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, én írtam este a hosszú választ, de tényleg mérges lettem. Nem akartam bunkó lenni, bocs.

Nekem egy fajtatiszta szuka yorkshire terrierem van, és bár nagyon sokan mondták, hogy ha lesznek kölykei, akkor mindenképp szeretnének belőle, ettől függetlenül tavaly ősszel ivartalanítva lett. Miért?

Mert ma már a menhelyekre is egyre több yorkshire terrier kerül, azért, mert mindenki szaporítja őket.


Egy kan kutya élete sokkal nehezebb lesz, ha már fedeztettek vele. Az egyik barátnőm golden retrieverével is fedezni akartak, mert állandóan szökött a szuka kutyák után, azt hitték, hogy jót tesznek majd vele.

De meggyőztem őket, hogy ne csinálják, és együtt ivartalaníttattuk tavaly a két kutyát:) Az övét és az enyémet.

Azóta mindkettő szófogadóbb, és kiegyensúlyozottabb.

A goldit nem hajtja már az ösztön, hogy minden szuka kutyára rámásszon, ehelyett hatalmasakat játszik a legtöbb kutyával.

2010. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jól van nem akarom pároztatni.Csak egy kérdés volt...
2010. aug. 13. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!