Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szájszíjj másnéven halti...

A szájszíjj másnéven halti tényleg szájkosárnak minősült?

Figyelt kérdés
Nekem ezt az egyik ismerősöm mondta és kíváncsi vagyok tényleg így van-e.
2010. aug. 8. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz. A buszsofőrök, rendőrök nem értenek hozzá, ezért lehet, hogy annak nézik, de a halti és a szájkosár teljesen más.
2010. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha halti van a kutyán akkor szólhatnak érte, hogy miért nem szájkosár? Vagy ha pl nevelés célzattal van rajta húzás ellen akkor lehet avval takarózni hogy így nem kell rá szájkosár?
2010. aug. 8. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem értenek hozzá, nem fognak szólni érte.
2010. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szájszíj meg a halti alapvetően nem ugyanaz. A haltiban tud harapni, szájszíjjal nem.


Az ellenőrök, közterületesek, kalaúzo viszont általában nem tudják mi a különbség, nem szoktak szólni érte.

2010. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én mindig haltiban szállítom az amstaffomat vonaton, metrón, villamoson, buszon. De szerintem nem igazán figyelik ezt az ott dolgozók.
2010. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok kutyás sem tudja mi az a halti....
2010. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Haltiban ugyanúgy meg tudja harapni az emebereket. A szájkosárnak zártnak kell lennie.
2010. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát alapvetően mivel az ellenőr kalauz nem ismeri, ezért nem fog miatta megbüntetni, hogy nincs rajta szájkosár. de ha tényleg harapós a kutyád, akkor inkább igazi szájkosarat tegyél rá-
2010. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem harapós kutyáról van szó, csak mivel elég nagy testű így félek szólnának érte, de annyira nem szereti a szájkosrat. És annyira rászálltak a kutyásokra, hogy 5perc sétára lévő kutyafuttatóig is rá kell raknom különben megbüntetnek 50ezerre...
2010. aug. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!