Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halti. Tényleg ezzel nem fog...

Halti. Tényleg ezzel nem fog többet erősen húzni a kutya?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
?
2013. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szájszíj
2013. ápr. 3. 10:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de azt igen,hogy ez nem oldja meg az alap helyzetet,vagyis nem pótolja a tanítást.Rengeteg jó oldal van,ami a pórázfegyelemről szól,egyszerű is,csak következetességet és kitartást igényel.Tükör kutyaiskola honlapján a gyakran ismételt kérdések között megtalálod.
2013. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
ha más módszert is használsz a szájszijjal együtt akkor menni fog. Magában a szájszíj lehet h kevés lesz. Nálunk a textil foyltó nyakörv vált be, úgy h ha húzott nem csak rángattam h pórázt, hanem egyből iráynt is váltottam, vagy éppen megálltam és addig nem indultunk tovább amíg rám nem nézett (ezt nagyon nehéz elérni), vagy amíg le nem ült. Ha ezeket a módszerkeet is használod elég hamar megtanul a kutyid szépen szétálni :)
2013. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem bevált, de hidd el, sokkal jobb, ha magától nem húz, vagy rángat. folyton megkérdezték, hogy harapnak-e (2 beagle és a környék sajnos nem olyan, hogy nyugodtan elengedhessem őket futkározni) de mára már nagyon szépen sétálnak anélkül is. És persze a haltit se mindegy, hogy használod. nem szabad vele hirtelen rántani, meg ilyenek..
2013. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

utolsó és a halti segített abban,hogy már nem húz?

Igen a megállós módszert próbáltuk de semmi ahogy indulok újra húz ezt minden csináltunk fél-1 órát és egy utcányit sem haladtunk nem ért semmit:(((((

2013. ápr. 3. 14:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van haltim, nekem annyira nem vált be. könnyebb vele megfogni a kutyát, amikor rajta van nem húz, de amint lekerül róla, vissza szokik a húzásra. legalábbis ez az én tapasztalatom, más kutyánál lehet hogy beválik. ami nekem bevált, az az egysoros fojtó nyakörv. ha tudod használni, akkor hatásos.
2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem. 1 soros van de nem jó az sem.hiába rántom meg hörög egyet és megy tovább.:((
2013. ápr. 3. 14:30
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
pontosan tudták, mikor van rajtuk a halti és mikor tudnak rángatni, nem hülyék:)
2013. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem :)
2013. ápr. 3. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!