Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félelmetesnek láttok egy...

Félelmetesnek láttok egy pitet vagy egy amstaffot?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert annyi helyen olvasom hogy félnek tőle az emberek, de én ezt nem értem. Én sokkal jobban félnék mondjuk egy bernáthegyitől...
2010. aug. 9. 08:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Én félelmetesnek látok, mert rám támadt már, meg a kutyámra, úgy kellett visszafognia a gazdájának. A külseje is félelmetes. Bernáthegyi számomra annyira nem félelmetes, de azt meg csúnyának látom. Harci kutyák gyönyörűek.
2010. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én nem félek egyik fajtától, se. Úgy általában nem a kutyáktól, mert mindet imádom! :) Van pit-es és amstaffos ismerősünk is, és a mi spáninkkal szoktak játszani, mindkettő egy aranybogár. A Staffival Ő.V-znek de mikor nem a pályán van, vagy nincs akció, akkor olyan mint egy kis cicuska. :D A pit is olyan bújós, ha vak lennék meg nem mondanám, hogy egy pitbull vagy egy barika [:
2010. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
szerintem a külseje egyáltalán nem félelmetes, kicsi ahhoz hogy bántani tudjon.
2010. aug. 9. 08:51
 4/25 Bozsikrisz ***** válasza:

Én is imádom a kutyákat, nekem is van kutyám, de ezek olyan fajták, amiket nem feltétlenül simogatnék meg:) Tudom, ne akarjak idegen kutyákat megsimogatni. De ha este sétálunk, akkor rengeteg kutyás gazdi találkozik, és mindenki haverozik a többiek kutyájával. De ezekkel nem biztos, hogy akarnék.

Félelmetesek? Számomra igen.

2010. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Harci kutyák, hiába nem nagyok, a harapásuk nagyon erős.

Mások véleménye érdekel, vagy csak meggyőzni szeretnél másokat, hogy tévesen gondolják, ha félelmetesnek látnak egy stafit vagy ilyesmit?

2010. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én eddig még nem is nagyon láttam őket igazából,a múltkor mentünk és a kocsiból láttam hogy sétáltatják,de ennyi:S:D

Szóval azt nem tudom hogy félek-e tőlük,de szerintem nem félnék, viszont a rotitól igen.

2010. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Enyémtől is félnek, pedig csak négy hónapos.

És szegény úgy játszana más kutyákkal és úgy örülne ha néha egy-két ember megsimogatná.

Nagyon szeretetre méltó kutyus. És nagyon bújós.

Nem értem miért félnek tőlük az emberek:\ Szerintem csak nem ismerik a fajtát, ennyire egyszerű.

2010. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Érdekel mások véleménye, de legszívesebben meggyőzném őket hogy nem kell tőlük félni :)
2010. aug. 9. 09:31
 9/25 anonim ***** válasza:
A bernáthegyi nagy azért félsz töle. Én nem tudom miért van ez de ha egy kuty rövidszőrü vagy levan neki vágva fél centisre, én félek tőle, lehet egy yorki is.. Viszont ha látok egy nag "szőrgombócot" nem félek tőle. Egyébként azért tartom félelmetesnek a pitet mert sok rosz dolgot hallotam róla, ugyan úgy ahogy a rottweileről is rossz dolgokat terjesztenek.
2010. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok ez az...minden ember beskatulyázza a kutyákat... Nekem két beaglem van és mindenki ezzel jön nekem hogy milyen buta kutyák nem lehet velük semmit sem csinálni. Na és kik terjesztik ezt hogy hülye? Azok a gazdik akik nem értenek a fajtához és nem tudnak vele bánni. Én egy rossz szót nem tudok rájuk mondani akkor meg ha mindenki igy nézne rájuk nem is lenne ez a feltételezés. A pitek és a staffok ugyanolyan kutyák mint bármelyik más egy a különbség, hogy sok idiota megveszi, hogy menőzzön velük azrtán meg nem bir velük és igy jönnek a rossz szokások a sok támadás (persze a támadások sem a kutya hibájából következnek be hanem az emberek miatt. Egy rossz mozdulat, egy rémisztő kézjel és kész) Nem kell általánositgatni....
2010. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!