Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félelmetesnek láttok egy...

Félelmetesnek láttok egy pitet vagy egy amstaffot?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert annyi helyen olvasom hogy félnek tőle az emberek, de én ezt nem értem. Én sokkal jobban félnék mondjuk egy bernáthegyitől...
2010. aug. 9. 08:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit fel van fújva ez a félelem.


Ha póráz nélkül láthatóan barátságosan (szinte vigyorogva) jön/szalad felénk akkor hagyom, hogy ismerkedjenek/játszanak, ha viszont pórázon vezetik akkor lábhoz hívom, leültetem az enyémet és a másik gazdira bízom, hogy odaengedi ismerkedni az ővét vagy nem... (hiszen nem tudhatom: miért van a másik megkötve)

Nem igazán tetszik az ilyen típusú kutya, de szeretem az állatokat, ezért elfogadom őket olyannak amilyenek... :-)

2010. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
hát, bevallom, én félek tőlük. persze, nem jogos, hogy minden ilyen kutyától félek, de akkor is. Főleg azért, mert ezek a fajták nagyon izmosak, erősek. A bernáthegyi olyan "puha", szőrös, macis, attól nem félek. De mondjuk a boxerrel szemben is vannak fenntartásaim emiatt, pedig az tényleg barátságos fajta. Persze amúgy semmi bajom velük, de én emiatt pl. nem tartanék ilyen kutyát.
2010. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőlük , talán azért mert amiket én ismerek elképesztően barátságosak kutyákkal és emberekkel szemben.
2010. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Bozsikrisz ***** válasza:

Kb. fél órája találkoztam lent egy lánnyal, aki egy világosbarna amstaffot sétáltatott, és bár nem ment oda hozzá a kutyám, de nagyon figyelte.

Gondoltam egyszer élünk, megpróbálok barátkozni vele:)

Megkérdeztem a lánytól, hogy odamehetek e megsimogatni, és azt mondja, hogy nem biztos, hogy jó ötlet.

Hát ez nagyon megnyugató volt, ezek után nagyívben elkerültük őket.

2010. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én azért utáltam meg piszkosul ezt a két fajtát, mert a környékünkön hatalmas trend lett, értem ezalatt h minden 5.ik háznál van, és felelőtlenül, olykor póráz-nyakörv nélkül kiengedik az utcára, vagy sétáltatják...... engem támadott már meg ilyen vagy ezek keveréke..... nemhogy sétáltatni nem lehet a környéken, de babakocsit tolni, vagy egyedül sétálni is van hogy necces....

egyszerűen utálom a környékbeliek kutyáit...

de egyébként valóban nagyon szépek:)

2010. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!