Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állíthatok csapdád a három...

Állíthatok csapdád a három házzal odébb lévő kutyatulajdonos kutyáinak a saját udvaromon?

Figyelt kérdés

Egy önkéntes kutya befogadó él tőlünk három házzal odébb, aki arra jár panaszkodik és már feljentést is kapott a kutya tulajdonos mivel nem lehetett a házuk előtt eljárni a harcias kutyák miatt. Ezt a problémát minimálisan kezelték így csak pár kissebb termetű kutya rohan ki, és, ha ott tartozkodik a gazda akkor engedelmeskednek és nem kergetnek vagy nem ugatnak a hátsó részedbe a kutyái.

Viszont rendszeresen átjárnak a szomszéd szinte lakatlan kertjébe, és a mellette lévő teljesen üres telekre. Nem egyszer volt, hogy a kert végéből az életemért rohantam elő, mert kitudja, hogy kapnake módot átjönni a kutyusok. A kertben talán nem is mivel eléggé biztonságos a kerítés de kicsivel előbb a szomszédnak van pár építménye közvetlen a kerítés mellett így arra ugorva bejárhatnának ide is.

Nekem meg van egy kis termetű kutyusom, akit mikor feltűnt a probléma a házból sem engedtem ki, amíg minimálisan nem csökkent a veszély.

Nem egyszerű ugató kutyákról van szó és nem is néhányról. Mintha kínai juhászkuták lennének.



2020. okt. 23. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%
Csapda helyett egy pár videó a megfelelő szerveknek, facebook felhívás nyilvánosan személyeskedés nélkül, csak úgy informatív jelleggel a helybélieknek. Ha majd szembesül netán azzal, hogy “celeb” lett, talán jobban odafigyel.
2020. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!