Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok már komoly kutyatá...

Hallottatok már komoly kutyatámadásról?

Figyelt kérdés

Cikkeket (angolt is) belinkelhettek, ha tudtok. Itt most nem olyanra gondolok, hogy egy betörőt támadott meg a kutya, hanem olyanra, amikor nyílt terepen vagy városban történt akár halálos kimenetelű támadás.


Anyagot gyűjtök egy novellához.


2020. okt. 25. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha támad a kutya, az mindig a gazdája hibája. Nem neveli, nem figyel oda, nem törekszik a megelőzésre, nem szeparálja el a hergelőktől, nem foglalkozik a kutyával, vadítja, elhanyagolja, láncra veri... stb. A kutya magától nem lesz rossz.
2020. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A szuleimmel anyam bnojenek a nyaralojaba mentunk. Apam nagyon utalta a kutyakat. Ott volt az ujfullandi (vagy mas hosszuszoru kutyajuk. Eleg kicsi voltam,nem emlekszem oontosan a fajtara) es beleharapott apam fenekebe. Mehetett tetanuszra.
2020. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Pár éve a környékünkön meghalt egy kislány, a saját kutyájuk harapta meg szegény kicsi fejét és nem eresztette 😢 Ha jól emlékszem csak 3 vagy 4 éves volt. Állítólag nem volt vele soha gond, mégis megtörtént a baj. Szoktam látni a sírját mikor megyünk a temetőbe, a szívem majd megszakad. 😔 (nem emlékszem milyen fajta kutya volt)
2020. okt. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2020. okt. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem juhászkutya, de a szomszéd boxere rendszeresen kiszökött és megtámadta az utcán az embereket. Tavasszal a postást rángatta le a motorról és szétszedte a karját, tiszta vér volt minden, a mentők meg a rendőrök is kint voltak. :(
2020. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kretens ***** válasza:
Engem kergetett már meg egy kaukázusi.Az volt a szerencsém hogy gyorsan be tudtam mászni egy ház keritésén.Én is agressziv lettem és mikor hazaértem egyből megkerestem a vasvillát és mondtam magamban hogy ez se fog már többet veszélyt jelenteni senkire.Sajnos többé nem láttam azt a dögöt.
2021. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!