Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy idős kutyát lehet még...

Egy idős kutyát lehet még kutyákkal szocializálni?

Figyelt kérdés

Befogadtam egy 10 éves tacsi keveréket, de agresszív a többi kutyával, főleg a kistestűekkel. Séta közben minden kutyát megakar támadni (már ugrott is össze utcán szaladgáló kutyával), és még közösségbe se tudunk menni.

Ilyenkor mit szoktak csinálni? Szerintem fél tőlük, kiskorán lehet, hogy elvolt hanyagolva. Ha fél, akkor egy olyan félelmen ami egész életében fenn állt, még lehet segíteni?



#kutya #agresszió #szocialzálatlan
2020. okt. 25. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kutyasulival lehet valamennyit változtatni a viselkedésén, megtanítanak majd kezelni ezeket a helyzeteket.

Ezt otthon, egyedül nem fogod tudni megoldani.

2020. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz kutyaiskolával. Aki ért a kutyák neveléséhez szerintem kihozhat valamit a helyzetből. Sok sikert. :)
2020. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szajkosarban lepjen mi a lakasbol.
2020. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!