Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy szerelmes...

Normális, hogy szerelmes vagyok a kutyámba?

Figyelt kérdés

Szexuálisan nem vonz, mivel azonos neműek vagyunk. Úgy értem ezt, hogy a szokásosnál jobban imádom. Jobban, mint az anyámat.


Kiskora óta Vele alszom, úgy alszunk el, hogy összebújunk, és ha netán másik oldalamra fordulok éjszaka, reggel arra kelek, hogy megint szorosan mellettem van és rátette a fejét a hasamra, de olyat is szokott csinálni, hogy a fejemre, és úgy alszik tovább.


Mikor felkelek, mindig jól indul a napom. Imádom ölelgetni meg a mellkasára tenni a fejemet, és Neki sincs ellenére, hiszen mindig odajön hozzám, puszit ad, sokszor rám ül, nekem dörgölődzik.


Reggeltől estig együtt vagyunk, mindenhova viszem magammal, mondjuk nem is megyek sehova, csak sétálni.


Ez mennyire normális? Ha valaki jön hozzánk vendégségbe, furcsállja a viszonyunkat, és nem értem miért.


2020. okt. 26. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem az.
2020. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha szereted, de nem normális, ha szerelemből. Kezdj el élni némi társasági életet, járj el emberek közé. Ez a beteges rajongás a kutyád iránt azt mutatja, hogy semmi kontaktusod nincs az emberekkel. Az összes érzelmed a kutyád felé irányítod, mert úgy véled, hogy egy embertől nem kaptál annyi szeretetet, mint a kutyádtól. Ismétlem, nem baj, sőt, jó ha szereted a kutyádat, de így elfelejtessz ember lenni. Tanulj meg kommunikálni az emberekkel, barátkozz, ismerkedj, menj boltba stb, mert annyira antiszociálissá fogsz válni, hogy annak rendesen meg fogod inni a levét.
2020. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Normalis. En jobban szeretem,mint az elattarsam.
2020. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit zavaró, hogy csak azért nem érzel iránta szexuális vágyat, mert ellenkező nemű :D
2020. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

*mert azonos nemű


hoppá, elírtam

2020. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Ma világban mar akar a villanyoszlopba is lehetsz szerelmes ... fene egy izlese van egyeseknek.
2020. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De nem vonzódom hozzá, mint írtam...

Második válaszoló, egyébként nem véletlenül nem megyek emberek közé.

Nagyon rossz természetem van, és senki nem visel el, senkivel nem tudok beszélgetni, mindenki csak a munkáról meg a pénzről hablatyol, ami engem hidegen hagy.


Kutyámmal nem beszélgetek ugyan, mégis többet megértünk egymásból.

2020. okt. 26. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves vagy amúgy? Suliba jársz? Dolgozni sem fogsz? 1 kg kenyeret sem tudsz venni? Párod sem lesz így. Mi lesz veled, ha a kutyád elpusztul? Komolyan kérdezem, miért vagy ennyire életképtelen?
2020. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

19 vagyok, 8 párkapcsolat után ''felmondtam'' és fél éve nincs senkim.

Unom a megaláztatást, kutyámban sosem csalódtam. Nem is tudnék.

Suliba nem járok, dolgozni sem dolgozom, pszichiátriai kezelés alatt állok.

Boltba be nem megyek egyedül semmiképp, maszkban pedig hamarabb pánikrohamot kapok, mint alapjáraton.

2020. okt. 26. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Ja, oké, ezek szerint rendben van a dolog, mert látom lepontoztak. Oké...Persze, biztos szép élete lesz a kérdezőnek, ha 19 évesen ennyire életképtelen. Gondolom majd kinyírja magát, ha a kutya elpusztul, mert más nincs is az életében. Komolyan emberek?
2020. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!