Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy szerelmes...

Normális, hogy szerelmes vagyok a kutyámba?

Figyelt kérdés

Szexuálisan nem vonz, mivel azonos neműek vagyunk. Úgy értem ezt, hogy a szokásosnál jobban imádom. Jobban, mint az anyámat.


Kiskora óta Vele alszom, úgy alszunk el, hogy összebújunk, és ha netán másik oldalamra fordulok éjszaka, reggel arra kelek, hogy megint szorosan mellettem van és rátette a fejét a hasamra, de olyat is szokott csinálni, hogy a fejemre, és úgy alszik tovább.


Mikor felkelek, mindig jól indul a napom. Imádom ölelgetni meg a mellkasára tenni a fejemet, és Neki sincs ellenére, hiszen mindig odajön hozzám, puszit ad, sokszor rám ül, nekem dörgölődzik.


Reggeltől estig együtt vagyunk, mindenhova viszem magammal, mondjuk nem is megyek sehova, csak sétálni.


Ez mennyire normális? Ha valaki jön hozzánk vendégségbe, furcsállja a viszonyunkat, és nem értem miért.


2020. okt. 26. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

"pszichiátriai kezelés alatt állok"


Így már érthető.

2020. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 pamu-1 válasza:
Menj hozzá saját magadhoz és akkor a kutyának nem lesz esélye ...
jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!