Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan utaztatja a kutyáját...

Ki hogyan utaztatja a kutyáját a kocsiban?

Figyelt kérdés
Hová teszitek, főként ha egyedül vagytok? Oda tudtok figyelni a vezetésre mellette?
2020. okt. 26. 14:47
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
57%

Anyós ülésre ültetem

Rajta van a hám a pórázt rögzítem a támlához

2020. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%
Nincs jogsim, szóval autóban én is utas vagyok. Van saját biztonsági öve, de mellette ülök, mert autóban fél valamiért. Mentett kutya, szóval lehet egy nagyon rossz egykori tapasztalat is, egyébként tömegközlekedéssel meg szépen közlekedik.
2020. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
Kutya autósülésben. Általában az anyósülésre van bekötve az autósülés. Tökéletesen tudok figyelni közben a vezetésre.
2020. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a Bully hátul boxban, a pincsi meg bekötve hátsó ülésen.
2020. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%
Egyenlőre az anyósülés alatt fekszik, de nemsokára szeretnék venni neki egy utazóhámot.
2020. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
63%
Ha csak pár percet kocsizunk, akkor beül mellém az anyósülésre, nem rögzítem, tudja, hogy nyugiban kell lennie. Ha hosszabb útra megyünk, akkor a hátsó ülésre megy, hám+kutya biztonsági öv. Megbüntethetnek érte, engem eddig egyszer kapcsoltak le a rendőrök amikor pont az anyósülésen ült a kutya, segített a megszeppent pislogásom, de ha nem ilyen jófejek, akkor simán büntetnek érte.
2020. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%
Hátsó ülésen utazik, biztonsági öv+hámban. De jövőre szeretnénk venni egy kombit, ahhoz mindenképp csináltatok boxot, hogy abban tudjon utazni, az sokkal biztonságosabb.
2020. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
77%
Kutyáknak való autós ülésben ahol ki van kötve biztonságosan
2020. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!