Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is? Csak olyanok...

Szerintetek is? Csak olyanok válaszoljanak akiknek nincs és nem is volt labradorjuk!

Figyelt kérdés
Szerintetek is csúnya a labrador mert én olvasgattam róla neten és egyik oldalon ott volt az előnyei meg a hátrányai és a hátrányhoz az volt írva, hogy nem tartják szépnek, meg hogy könnyen hízik.Szerintetek se szép? mert nekem tetszik.
2010. aug. 9. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt, de szerintem nem csúnya.
2010. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem se volt soha, de szerintem szép kutya.
2010. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nekem nem volt, de ismerősömnek igen, szép feketében. én, amikor megláttam azt mondtam, hogy nekem ha egyszer lesz kutyám, az labrador lesz. nagyon hűséges, játékos, aranyos volt és azt mondták, hogy nagyon okos, türelmes, barátságos. de még házőrzésre sem rossz, mivel jelez, ha valami van. és szerintem szép, bár nekem fehérben vagy vajszínben jobban tetszik, olyan aranyos pofijuk van.
2010. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos.. meg szép semmi baj nincs a kinézetével... hát ha naponta 100x adsz neki enni meg mindig egy kis nasi akkor persze h felhizik..
2010. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg rengeteg a kövér Labrador, és ők csúnyák is. DE egy jól izmolt szép Labrador szerintem gyönyörű, bár bézs változat kicsit jellegtelen.
2010. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy vaj színű, ő nem kövér, egyáltalán pont jó. :) Csak nem értettem miért írták, hogy nem tartják szépnek.Köszi!Amúgy tényleg nagyon okos, játékos, türelmes, barátságos.Mondjuk házőrzésre van nála jobb is. Csak a termete ilyesztő szerintem. Az enyém fél éves és 3szor halottam ugatni.:D
2010. aug. 9. 14:14
 7/21 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy ezt írták róla, mert az enyémet mindenki dicséri, hogy milyen szép és aranyos. és érdekes, hogy ugat ugyanúgy, mint a szomszédbeli többi kutya. ha jön valaki, már a csengetése előtt tudjuk, mert ugatja folyamatosan. és rögtön megtanul mindent. hihetetlen. sétálni nem szeret, de nem is kövér, egyszerűen csak lusta. ő zsemleszínű lány kutya, még csak 2 éves, de imádom, nagyon szép és aranyos, kedves, és nagyon nagyon bújós kutya.
2010. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szép,de nem tetszhet mindenkinek...
2010. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyosak és okosak is na meg nagyon barátságosak. Kölyökként is olyan kis aranyosak. A labradradorok is meg a golden retriever is. Igaz, hogy hízásra hajlamosak, de ha oda figyel az ember evvel nincs probléma. Nekem van egy labrador ismerősöm igaz ő elvan hízva de nagyon nagyon aranyos :D Imádom. Ő ivartalanított szuka menhelyről és ráadásul nem is Magyarországról van :)
2010. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az enyém imád sétálni, minden este megyünk.
2010. aug. 9. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!