Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szinte csontsovány kutya?!?!?!

Szinte csontsovány kutya?!?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 3 éves fajtatiszta németjuhász szuka kutya. Napi szinten meg eszik 400-500 gramm eledelt (táp és konzerv keveréke). De szegény úgy néz ki mint ha éheztetném. Próbáltam már többet adni neki, de akkor viszont meg hagyja ami már nem kell neki. Kakkantani olyanokat kakkant mint a ház... nem férges, teljesen egészséges kutya átlagos mozgékonysággal.


Tudnátok esetleg segíteni, hogy mivel tudnám "felhízlalni"? Rengeteg tápot ki próbáltunk már, magában szinte meg sem eszi egyiket sem, csak ha keverve van akár konzervel, akár mondjuk húsleves lével.


Köszönöm a segítséget, és a hasznos válaszokat előre is.



2020. okt. 27. 16:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Kakkantani olyanokat kakkant mint a ház.."

Ez a baj. Bármit is adsz neki enni, nem hasznosítja.

Még ha nem is lenne sovány valóban a kutyád--// mert a fotók 0 értékűek ebből a szempontból //, akkor is a sok széklet annak a jele, átszalad a kutyán az étel.

Mit kap enni pontosan és mennyit?

2020. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az én szuka kutyam is sokkal soványabb volt anno. Husky szóval hasonló testalkat. Én ivartalanítattam és josera tápra váltottam a silány szarok helyett. Hogy melyik segített nem tudom, valószínűleg mindkettő de most egész évben jó húsban van, nem elhízott, pont jó.
2020. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Igazán édes, nem csontsovány...ne tápot adj neki mert úgy látszik az nem hasznosul enne...próbáld hússal etetni

De tényleg irtó aranyos

2020. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hú, előző, ha itt a gyk-n azt írod, hogy ne táppal etesd a kutyát, elhordanak minden szarnak. :D
2020. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A táp feldolgozott étel, embernek sem jó a feldolgozott, állatnak se kéne adni.
2020. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!