Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp van, ami a...

Milyen kutyatáp van, ami a legtermészetesebb összetevőkből van és a legjobb az összetételi aránya a kutyának?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es: azért, mert aki máshogy gondolja, az hülye. :D A sok balf_sz lepontoz mindent, ami nem tetszik neki, ha én megindoklom, hogy 1+1 miért 2, akkor is én leszek lepontozva. :D Fogyatékos világ! (Jöhet a mínusztenger, barmok!)
2020. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, én is főzök neki egyébként. Sok olyan szuperprémium táp van, aminek a hústartalma harminc x százalék. Ilyenkor azért elgondolkodik az ember, hogy mi a maradék majdnem 70%? Merthogy a kutya húsevő, nem gabonát rágcsálna a vadonban sem. Így én nem igazán bízom a tápokban (illetve lehet off, és mindenki azt hisz amit akar, de az első kutyám nyirokrákban ment el, és több doki mondta azt, hogy tele vannak olyan dolgokkal a tápok, ami rákkeltő lehet. Pedig nem pedigreet meg chappit kapott, hanem acanat és wolf of wildernesst. Én azóta nem etetek táppal). Ha én főzök neki, akkor tudom hogy abban semmi rossz nincs és mindent hasznosítani tud belőle. Viszont ha muszáj lenne tápot adnom a mostani kutyámnak, akkor szerintem orijent kapna.
2020. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tobbnyire a hidegen sajtoltaknak jobb az emeszhetosege :)


Yoggies, Kudo, Naturavetal, Markus Muhle, Lukullus, Platinum



Egyebkent igazabol a kutyad fogja eldonteni mi lesz ami megfelel.


Erdemes magas hustartalmut keresni. Lenyeg első helyen legyen a hus.


Fontos mennyit mozog a kutyad, mert pl egy lustabb kutyanak magas zsirtartalmu tapot nem celszeru adni.


Forditva is igaz, hogy aktiv kutyanal meg magasabb zsirtartalom.



En a Real Nature, ND, Acana, Orijen,Marp stb ajanlom. De rengeteg fele tap van.

2020. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Igen, azt hozzá kell tennem, hogy ha táp, akkor hidegen sajtolt a jobb,mert az emeszhetőségen kívül jobban is megőrzi a benne lévő alapanyagok vitaminjait ha nincs magas hőmérsékleten hőkezelve. Én is hidegen sajtolt márkát ajánlottam és itt többen is!

Ez a PetShef meg nagyon komoly,azt hittem ez valami külföldi oldal lesz! Nézzétek csak meg főzősök mekkora biznisz van ebben!

Én különben a változatos táplálás híve vagyok és a zöldségeket, gyümölcsöket ami olyan, hogy hasznos a kutya számára,meg lehet ám próbálni nyersen is! Így a fogtisztító hatásuk sem elhanyagolható.

Szóval kérdező a jó táp mellett javasolt több minden...

2020. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#10

Szerintem azért lettek lepontozva, mert a kérdés a TÁP volt, hogy melyik TÁP a legtermészetesebb.

(Én nem pontoztam senkit, csak tippelek.)

2020. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Naturavetal,Markus-Mühle,Platinum,N&D
2020. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!