Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott kutyások!...

Lakásban tartott kutyások! Hogy oldjátok meg a sétáltatást, ha karanténba kerültök?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogy. Az erkélyre kellett szoktatnom mikor karanténban voltam, mert ugye még eü sétára se szabadott levinni. Odaraktam pár rongyot a korlát elé, hogy ne folyjon az alattam lakó nyakába. A rongyokat naponta cseréltem, és pár naponta sanytollal felmostam az erkélyt. Sajnos nem tudtam máshogy megoldani, mert senkivel nem vagyok olyan jóban a házból hogy akár 5 percre is odaadnám neki a kutyámat. Játszani tudtunk, de nyilván aktívabb, nyüzsibb volt mint mikor naponta viszem sétálni. Szerencsére nagyon jólnevelt, rombolással, hasonlóval nem volt gond. Mivel itt voltam vele egész nap és tudtam vele foglalkozni, ezért nem nagyon unatkozott, még így séta nélkül se.
2020. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Ha kőbányán laksz, esténként elviszem. (Sose' volt kutyám)
2020. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Én levittem eü.sétára mikor karanténba volt.

Ez egy kutya! Legalább a dolgát hagy végezze el!

Nyilván maszkba voltam, senki közelébe nem mentem.

De 10-15 percre levittem napi 4-5×

2020. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Voltam*
2020. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha karanténban vagy, idomilliomos vagy … tehat tudod ugy alakitani a napodat, hogy a kecske is jol lakik es a kaposzta is megmarad:

… olyan idopontokat kell keresni (napkozben nehez), amikor leginkabb nem találkozol senkivel. Hajnalban es ejszaka minden gond nelkul le lehet menni, viszont napkozben kimondottan kerulni kell masokkal a kontaktot.


Az, hogy valaki mast kérsz meg nem opcio, mert a kutya szoren keresztul megfertozodhetne az illeto.

2020. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma megyek tesztre, ha kiderül, hogy pozitív, a kutyám átkerül a szüleimhez erre az időszakra. Mivel tüneteim is vannak, már most sem hagyom el a lakást, hanem a velem együtt élő, szerencsére tünetmentes párom viszi le.
2020. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!