Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen dolog elajandekozni...

Milyen dolog elajandekozni egy kutyát?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 04:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jó, ha már nem tudod valamiért gondját viselni.
2020. nov. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a társasházban volt egy nagyon aranyos kutyája az egyik lakónak, többször láttuk, mikor sétáltatta, aztán az egyik nap egy másik kutyával volt. Kérdeztük tőle, hogy mi van a másik kutyával, mire azt felelte vigyorogva, hogy elcserélték a haverjával. Szólni sem tudtam, úgy meglepődtem, csak már a páromnak meséltem felháborodva.

Szerencsétlen kutyusok hogy élhették ezt meg? Ha legalább a megszokott környezetben és gazdával maradhattak volna, nem lenne bennük egy értetlenség érzet. A cserével egyik állat sem járt jól, hisz mindkét ember alkalmatlan rá, hogy kutyája legyen.

Gondoltam leírom, hogy sajnos ilyen dolgok is vannak.

2020. nov. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért, ha valaki nem tudja/akarja ellátni a kutyát mi csinàljon vele, vágja fejbe baltával? Millió állat szenved, mert a gazdája még jobb helyet is cseszik neki keresni, nagyon helyes, hogy vannak olyanok, akik az állat érdekét nézve inkább másik gazdát keresnek neki, nem kicseszik mondjuk az utcára.
2020. nov. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Jobb, mint kirakni vagy nem gondoskodni megfelelően róla.

Nekem furcsa lenne, mert családtag a háziállat is, de megértem, ha valaki inkább ezt választja.

2020. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Számomra elfogadhatatlan és undorító dolog. A szemem elé ne kerüljön ilyen ember. Volt akivel ezért szakítottam meg minden kapcsolatot. Egyetlen esetben értem meg, ha például a gazda nagyon beteg és nincs, aki segítsen a kutyát gondozni.
2020. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tök okés, ha valaki rájön, hogy a kutyatartás mégsem neki való, vagy mondjuk lefial nagyon véletlen a szuka kutyája. Sokkal emberségesebb, mint ami mifelénk járja ilyenkor, hogy kidobják az utcára, hadd üsse el valami, vagy belefojtják egy vödör vízbe...
2020. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Én is gusztustalannak tartom. Mert a legtöbb ilyen aki "elajándékozza" ami aztán jelentheti azt is, hogy szimplán csak megszabadul kutyától akár kirakja valahol vagy menhelyre adja be általában arra fogja hogy a kutya kezelhetetlen meg a kutya a hibás. Utána meg hozza a másikat aminek szintén ez lesz a sorsa mert nem képes belátni hogy nem képes kutyatartásra. Ezek semmibe nem nézik a kutyát csak egy tárgynak tekintik hogy jó ha van. Én speciel utálom az ilyen embereket és nem való nekik még egy bolha se
2020. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Látjátok kedves olvasók, az se jó ha nem tudod normálisan tartani, az se jó ha az utcára teszed, de már azért is pusztulj, ha el mered ajándékozni egy olyan embernek, aki talán jobb gondját viselné, mint te, és nem a menhelyen sínylődik, hogy gyűjtse a pénzt 😌😌😌


Legjobb módja ez, hogy segíts a saját és a kutya életén, ha kiderül, hogy nem vagytok egymásnak megfelelőek. Felelős döntés.

2020. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a noverem egyszer csak ideallitott egy kozepazsiaival, hogy ocsecskem ez a te kutyad.


Gatalmas lett a kutya es nem kis gondot okozott.okoz az eletemben … tobbszor eszembe is jutott mar, hogy mindenkinek jobb lenne ha keresnek neki egy masik gazdit.


De valojaban annyira szeretem es annyira nem az en eletem kenyelme a lenyeg … meg hat persze a kutya lelke is megszenvedne: szoval ugy dontottem, hogy nem a legkisebb ellenallas fele fogok haladni, nem a sajat kenyelmemmel fogok foglalkozni, hanem vegigcsinalom tisztességgel ezt a nyamvadt tizenegynehany evet es ha torik ha szakad nem cseszek ki a kutyával sem.


Jelenleg olyan a helyzet, hogy en naponta eszem par kiflit es 15-20dkg felvagottat mert ennyi fer bele … ellenben a kutya megeszi a napi egy kilo szin hust zöldségekkel (mert o nem tehet arrol, hogy nekem szarabb lett az eletem).


Egyszer a kutyaoktatoval errol a temarol beszelgettunk … azt mondta, hogy a tobb evtizedes szakmai tapasztalata mellett es annak ellenere, hogy mar tobb gazdinak mondta, hogy nem valo nekik kutya, csak egyetlen egy ember dontott ugy, hogy keres mas gazdit a kutyajanak.

2020. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vannak elfogadhato okok es indokok … meg is ugy gondolom, hogy nem utolag kell radobbenni a hitvanysagunkra, hanem felelosen kell bevallalni a dolgokat es ha mar dontottunk, akkor becsülettel vegigjarni a valasztott utat.
2020. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!