Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény erről a pórázról?

Vélemény erről a pórázról?

Figyelt kérdés

Ajándékba gondoltam, tacsisnak :)


[link]


2020. nov. 2. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem rossz dolog szerintem, kifejezetten hasznos lehet. Szerintem a jutifalat tartó felesleges, sokkal egyszerűbb oldalzsebből/jutalomfalat tartó táskából kivenni a kaját, mint ezt nyitogatni. Viszont a világitas és a kakizacsi tartó kifejezetten ötletes. Egyébként ugyanilyen lesz a lidl-ben csütörtöktől, de azon csak világítás van. Az 2800 forint.
2020. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínai bóvli póráz, még az ellenségemnek sem kívánnám. Helyette inkább egy jobb fajta világító nyakörv vagy egy jutalomfalat tartó? Gondolom ezek miatt nézted.
2020. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Hulyeseg. Igy lesz kezelhetwtlen a kutya : a flexivel.
2020. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy is flexije van :)
2020. nov. 2. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs baj a flexivel, de ha gagyi minoseg akkor hamar szetesik. Ha esetleg egy nehez dog, akkor az sem jo.
2020. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Amit linkeltél az nem jó minőségű. Helyette inkább a Flexi Vario pórázt ajánlom, ez drágább de sokkal jobb minőségű is. [link]
2020. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Huhh hat ez nekem mar keprol is olyan kis gagyinak tunik, ami kb az elso hasznalat utan szet is esik, hat milyen lehet eloben.
2020. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Gagyi.
2020. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!