Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mennyire normális hogy egy...

Az mennyire normális hogy egy kutyából csepegjen a vér?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy egy két három hónapja hazahozott a bátyám egy felnőtt labradort. most kb egy másfél két hete vércseppeket találok a csempén, és ez napi szintű! Eleinte azt gondoltam hogy csak menstruál, mások is ezt mondták, de azért most már kicsit sok ez a két hét, nem?
2020. nov. 5. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a tüzelésre gondolsz,nem menstruál a kutya..

Nekünk a szuka tacsink is legalább 2 hétig csöpögött,tüzeléskor. Nézd meg a nemiszervét. Duzzadt,onnan vérzik? Ha elmúlik, ivartalanítsd és a gond letudva.

2020. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Tuzel a kutya, a verzes akar 2 hetig is eltarthat. Viszont ha tul sokaig verzik, az se jo, szerintem mindenkeppen hivjatok fel az allatorvost, es kerdezzetek ra. Egyuttal az ivartalanitasra is kerhettek idopontot. Nagyon vigyazzatok most ra, kannal lehetoleg egyaltalan ne talalkozzon, es figyeljetek a viselkedeset is, ha furcsa, levert, rossz kedvu, azonnal allatorvos.
2020. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ugye szuka? Mert nem írtad.
2020. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha tüzel normális. Ha nem akkor érdemes orvoshoz vinni. Bár szerintem az előbbi lesz.
2020. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Vigye el ivartalanitani.
2020. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Adj ra egy bugyit(ne tangat). Az felfogja. Esszeru muszalbol levo fekete nyulos sportbugyit raadni. Normal fazont. Akkor az felfogja. Este kimosod. Fel ora att megszarad es visszarakod. Esszeru ketto db bugyira beruhazni!!



Ilyenkor nehogy kitedd a kertbe vagy szabadon engedd!!

2020. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hagynatok már ezzel az ivartalanítással. Nyilván meg lesz csinálva tavasszal de nem is az én kutyám, csak rákérdeztem hogy mi lehet. Nem emlékszem hogy másfajta tanácsot kértem volna vadidegenektől.

A hasznos válaszokat köszönöm!

2020. nov. 5. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Fú,valaki nagyon frusztrált..

Meg lett válaszolva,az a lényeg. A többit csak jó szándékkal írtuk,nem tudtam,hogy nem marad a kutyi.

2020. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Marad, csak a bátyámé nem az enyém. Igen frusztrált vagyok mert 1: leszokóban vagyok a cigiről 2: mindenhol mást se olvasok csak szaporító ivartalaníts stb. Persze ezek fontosak de már olyan egy két ember mint valami papagáj és csak ismételget
2020. nov. 5. 15:57
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ki a fenét érdekel, hogy leszokóban vagy a cigiről? Attól még a gusztustalan stílusodra nincs mentség. (Persze, egyszerű embereknél mindig van mentség és kifogás mindenre...)

Tüzel a kutya? A pérája meg van duzzadva? Volt álvemhes? Nincs méhgyulladása?

2020. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!