Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy másfél éves...

Nekem van egy másfél éves bakk Szibériai Huskym, és nagyon kis bugyuta mi lehet az oka? Más kutyások itt a faluba, s akiket ismerek azok kutyájuk legtöbbje agresszív. Én nem akarom, hogy agresszív legyen!!

Figyelt kérdés
De tudja megvédeni magát. Már 2x megtámadták, másodszorra még le is feküdt, nem csinál semmit. És én mindig ne vagyok ott vagy valaki, hogy mi kergessuk el a másik kutyát. Valaki esetleg valami tanácsot tud adni?

2020. nov. 5. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hogy hogy nem vagy ott mindig, hogy elkergesd a másik kutyát? Igenis legyél ott! Csak azt ne mond, hogy engeded szökni a kutyádat!
2020. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem bak(k), hanem kan kutya.

A te dolgod, hogy megvédd, meg az is, hogy ne engedd csavarogni és ne tudja megtámadni másik kutya.

Nem bugyuta az a kutya, csak nem értesz hozzá. Kutya nem való mindenkinek, szánhúzó pedig szintén nem.

2020. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A kutyák amúgyis kanok nem bakok. Azok a nyulak meg a kecskék.

Amúgy igen, önsétáltató a kutyád vagy mi, hogy nem vagy ott vele ha másik kutya rátámad?

2020. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted azert bugyuta a kutya, mert nem megy bele a verekedesbe mas kutyakkal? Noralis vagy? Inkabb oruljel, hogy neveles nelkul ennyire jofej, hogy nem akar mindenkinek nekimenni. Mert gondolom mennyit foglalkozol vele, “ha nem vagy mindig ott”, amikor ez tortenik.
2020. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
normalis *
2020. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bak? Most akkor kecskéről, vagy kutyáról beszélünk? :D


Amúgy kerítés bent tartja a te kutyád és kint tartja a többit, egyből nem támadják meg egymást.

2020. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!