Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik hüségesebb,a macska...

Melyik hüségesebb,a macska vagy a kutya?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

A macska nem hűtlen, és a kutya nem hűséges, ezek emberi fogalmak, állatokra húzva.

A kutya falkaállat, neki kell a főnök (ami a gazda, ezért mondják, hogy a kutya hűséges), a macska magányos vadász, ő nem tudja értelmezni a főnök fogalmát, ezt értelmezi a sok buta ember hűtlenségként. Pedig csak mindegyik követi az ösztöneit...

A cica rajtam alszik, mikor nem voltam itthon, s a tesóm etette, látszott rajta, hogy szomorú (fél mindenkitől, rajtam kívül).

Főnököm cicája olyan, hogy általában le se tojja, most ideiglenesen a főnök szüleinél laknak, s ők mondták, hogy amikor nem volt otthon, a cica teljesen odavolt.

De mikor ott van, nem mutatja ki :)

2020. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%

Ja, és a kutyahűségról még egy eset: barátnőm bement a boltba, kiskutyával én kintmaradtam.

Még kölyök volt, jöttek emberek, simogatták, simán hazament volna az összessel...

2020. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!