Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírjátok hogy azt a története...

Leírjátok hogy azt a történetet amikor megaptátok első kutyátokat?

Figyelt kérdés

Én történetem arról a kutyáról aki mindig szeret és sose bántana senkit: Egyik napon anyumékkal megbeszéltük veszünk egy kutyát. Mindenki mást akart. Apa:tacskó Anya:Uszkár Tesóm Klau: Dalmatát Én:Bichon Havanese. Végül Havanese lett. Az úságban volt egy Havanese kennel.

Elmentünk és megvettünk egy kislányt.

A kis apróság remegett de másnapra már játszott velünk. Olyan tündérke most is.Már 3 hónapos kiskutya! Minden jól megy nagyon szeretjük a kisbabát!(Létszi írjátok le ti is amikor megkaptátok első kutyátokat lehet az bármilyen fajta!)


2010. aug. 10. 08:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, akkortájt taláták fel a számítógépes egeret, ezért azt kértem szülinapomra, nagyon kíváncsi voltam rá, hogy hogyan működik. Megkaptam az egeret, és utána apum jött egy hatalmas dobozzal. A tesóm mondta, hogy úristen, te számítógépet is kaptál az egérhez! Nagyon megörültem! Kinyitottam a dobozt, és ott csücsült benne egy 9 hetes bullmasztiff baba. Meseszép volt, és bűbáj kedves. Vele nőttem fel, a legjobb barátom volt. Még most is nagyon hiányzik, pedig már vagy 6 éve ment el :(
2010. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Miért is ne.


Ismerősnek volt két rotija, és nagy eszű révén pároztatta őket. A kiskutyák nem nagyon kellettek senkinek, mi viszont régóta gondolkodtunk egy kutyán. Így az egyik kant elhoztuk.


Lakásban lakunk, és szegényke nagyon gyámoltalan volt, félve , óvatosan közlekedett, pedig kapott egy kis főtt húst is, hogy jobb kedve legyen.

Vittük sétálni, dokihoz, meg hogy lent végezze a dolgát.


Ennek ellenére, amint feljöttünk, egyből befosott a szőnyeg közepére.


Esti sétánál már megjött a hangja is, kiderült ,hogy tud ugatni, hangosan megugatta a sötétben kiabálókat.

Majd megfürdettük-koszos és bolhás volt- utána teljesen magára talált, boldogan futkározott, játszott.


És úgy éjféltájban véget is ért az első nap.

2010. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nagyon sajnálom szegény kutyát!:( :( Mi volt a neve a kis drágaságnak?? És ha lehet küldesz róla képet ha van? Én is átéltem márr ezt nem sokára elküldöm ha lesz erőm mert nagyon hiányzik pedig van most is egy kutyám!


Másodiknak: Jajj tudsz küldeni róla képet? Biztos hogy nagyon cukifalat!

2010. aug. 10. 10:24
 4/45 anonim ***** válasza:
Én ötéves koromban kaptam egy kis (óriás)schnauzer kölyköt nagyon aranyos volt és még minig az:Dminden nap játszottam vele vele nőttem fel. Később 13 éves koromban hozzámkerült egy keverék szuka ő is aranyos csak kicsit féltékenykedik és nagyon sok benne a levezetetlen energia de cukik:D
2010. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Én az első kutyám 4 évesen kaptam egy angol bulldog :Süti nagyon szeretem csak egy kicsit lusti és nyalakodó már öreg de még mindig játékos!
2010. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

nekem mázlim volt, mert anyáék nem nagyon szerettek volna, de a kis hugim félt a nagy kutyáktól, én meg imádom a uszkárokat, és ''véletlenül'' az asztolomon hagytam kiemelve egy dicséretet az uszkárról, és anyának is nagyon megtetszett az uszkár, és hogy hugi is megszeresse a kutyukat, vettünk egy törpe uszkár. először félt, de estére már velünk labdázott, szaladgált. késübb udvari lakó lett, kis hiperaktiv. mindennap séta, 2 havonta kozmetika. most 1 éves, nagyon tündér. itt egy kép:


http:kepfeltoltes.huview/100629/85443392DSC01740_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2010. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
utolsó kettő vagyok, a második link a megnyitható :)
2010. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
ok nagyon cuki de én ntudok linkelni a kutyámrók képet pedig nagyon cuki.
2010. aug. 10. 13:53
 10/45 anonim ***** válasza:
a képfeltöltésen csináld, ott könnyű nagyon, uszkáros vagyok.
2010. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!