Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire megbízható kutya a...

Mennyire megbízható kutya a Német juhász? Tehát mennyire hűséges, megbízható, és hogy mennyire agresszív?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 11:21
 1/3 anonim válasza:
80%
Szerintem ez a fajta nagyon megbízható kutya. Persze sok függ attól, hogyan nevelik. A megfelelő kiképzés (kutyasuli) szófogadóvá, megbízhatóvá teszi. És a gazdi szeretete! Ez nagyon fontos!
2010. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A német juhász kutya mindig olyan lesz amilyenné neveled!

Sok türelemmel sokat tudsz belőle kihozni de én úgy gondolom hogy fontos számukra az iskola!Könnyen tanítható de könnyen el is lehet cseszni nem hozzá értéssel!

Már a harmadik német juhászom van, a jelenlegi 6 hónapos a másik kettő 11 ill. 12 évig volt a hűséges árnyékom!:)Én nem is váltanék másik fajtára mert számomra ők a tökéletes kutyák!

2010. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És hogyan válasszak kis Német Juhászt?

Mi alapján?

2010. aug. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!