Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyák...

Szerintetek milyen kutyák keveréke lehet a kutyusom?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 10. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első ránézésre egy ír farkaskutyát látok benne:)
2010. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Tényleg írfarkasnak néz ki. De lehet, hogy valami agár. Pl. Afgán és még valami...
2010. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem írfarkas, a színe a szőre,az arca, a hosszú vékony farka :)
2010. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg hasonlít az ír farkaskutyára, de kizárt, hogy ilyen fajtának a keveréke lenne. Itthon még nem olyan elterjedt ez a fajta, a szaporítóknál sem igazán lelhető még fel szerencsére és gondolom a tenyésztők ügyelnek arra, hogy keverékek ne szülessenek náluk.

Szerintem ő egy utcai vegyes, az sem biztos, hogy valaha volt fajtatiszta felmenője.

2010. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Theia válasza:

írfarkasnak néz ki,de minek ilyen kérdés ha te tudod akkor hajrá ha nem akkor meg állatorvos,az egész gyakorikérdések ilyenekkel van tele!!fuuuj

2010. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és az utolsó aki hozzászólt annak meg talán nem itt kéne panaszkodnia
2010. aug. 10. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
nekem schnauzer+agár kombi :D
2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ír farkas-valamilyen agár keveréke
2010. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tegnap 12:17 Tájékoztatlak, hogy az oldal a "Gyakori Kérdések" nevet viseli!Ha tudod ez a két szó mit jelent akkor pofátlanság itt "pattognod" Ha nem tetszik ill. nem tudod ne irkálj! Tudod... nem kötelező!!! Ja és minden kutyának vannak a felmenői között fajtatiszták:)Logikus...

Kedves kérdező!Nekem egy menhelyes kutyusom hasonlóan nézett ki mint a képen szereplő kutyus!Azt valami foxi keveréknek mondták!Tök mindegy milyen... aranyos:)

2010. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D
2010. aug. 11. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!